0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sarı Hurdası

19 Eylül 2019
307 kez görüntülendi

Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Dayanlıklı ve uzun ömürlü olmasıyla bilinen hurda sarı, ya da diğer adıyla sarı hurdası hurdacılar için en değerli atık malzemelerden biridir. Hurda sarı, kalite değerine göre kendi içinde sınıflara ayrılır. Siz de elinizdeki sarı hurdaları satarak hem para kazanabilir hem de hurdaların bulunduğu konumun temizlenmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul Hurda Dönüşüm olarak, sarı hurdası alan hurdacılar arasında, size en iyi fiyat teklifi ile geleceğimizin garantisini vermek isteriz.

Güncel Sarı Hurda Fiyatları

Hurdacı numarası üzerinden firmamızı arayarak elinizde bulunan sarı hurdanın kaç kg olduğunu söylediğiniz taktirde, anında güncel fiyat teklifi veriyoruz (ortalama %2 güncel yanılma payı ile).  Ayrıca firmamızdan, güncel hurda fiyat listesi hakkında da bilgi alabilirsiniz.

En Yakın Sarı Hurdacısı Telefonu

Evinize en yakın hurdacı olarak, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinden, adrese gelerek hurda alımı yapmaktayız. Sarı hurdası kilo fiyatına göre size fiyat bilgisi veriyor, kabul etmeniz dahilinde kısa sürede adresinize gelerek hurdalarınızı alıyoruz. İstanbul’da sarı hurda alımı yapan firmalardan biri olarak, bu sektöre size de kazandırıyoruz. İstanbul’un neresinde olursanız olun, İstanbul Hurda Dönüşüm olarak, bizi aradığınız tarihten kısa bir süre sonra adresinize doğru yola çıkmış olacağız. Bizim için müşteri memnuniyeti, her şeyden üstündür.

Adresten Sarı Hurdası Alımı

İstanbul Hurda Dönüşüm olarak, adresinize geliyoruz ve yerinde hurda alımı yapıyoruz. Size hiçbir zahmet vermeden, nakit ödeme ila hurda alımı yaptıktan sonra sizin kazancınıza da önem veriyoruz. Hurdaları sizin yanınız da hassas kantarlarda tartıyor ve ona göre fiyat belirlemesi yapıyoruz. İstanbulda ki hurdacılar arasında en iyi hizmeti sunan İstanbul Hurda Dönüşüm, her zaman en doğru tercihiniz olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now