0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
21 Nisan 2020
335 kez görüntülendi

Plastik Hurdası Alan Firmalar

İstanbul Hurda Dönüşüm olarak plastik hurdaları almaktaki amacımız, plastik atıkların çevreye zarar vermesini engellemektir. Plastik hurdalarınızı satın aldıktan sonra, son teknolojik cihazlarımızla hurdaları tekrar ayrıştırıyoruz ve temizliyoruz. Ardından hurdalar geri dönüşüm şirketlerine satılmak için uygun hale geliyor. Ayrıca bizden plastik hurda almak isteyen geri dönüşüm firmaları için, müşteri ihtiyacına göre ek hizmet de vermekteyiz. Örneğin plastik hurdalara müşteri isteğine bağlı olarak baskı ve presleme işlemi, doğrama veya parçalama hizmeti de vermekteyiz.

Adresten Plastik Hurda Alımı Konteyner Hizmeti

Ülkemizde ve global piyasada çok rağbet gören plastik hurdası, birçok endüstriyel alanda kullanılmaktadır. Siz de elinizde bulunan plastik hurdaları firmamıza satarak hem çevre kirliliğini önleyebilir, hem geri dönüşüme katkı sağlayabilir, hem de bu işten ülkemizin ve şahsınızın para kazanmasını sağlayabilirsiniz.

İlgili hurdacı telefonundan İstanbul Hurda Dönüşüm’ü aradığınızda plastik hurda fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilir, dilerseniz size en uygun tarihte firmamıza hurdalarınızı satabilirsiniz. Plastik hurdalarınızı firmamıza satma konusunda anlaşma sağladığımız vakit, sizin uygun gördüğünüz bir zaman diliminde adresinize gelerek hurdalarınızı inceliyoruz.

Nakit Ödeme İle Plastik Hurdası Alan Firmalar

Hurda alım işleminizi işinde profesyonel bir ekip yapacağı için hiçbir olumsuzluk yaşamayacağınızın garantisini vermek isteriz. Hurdalarınız, özenle toplanıp kamyonete yüklendikten sonra hassas kantarlarda tartılır. Yerinde hurda alımı yapan firmamız, plastik hurdalarınızı tarttıktan sonra fiyat hesaplaması yapar. Plastik hurdanın kilo fiyatına göre alacağınız ücret hesaplanır ve ödemeniz gerçekleşir.

İstanbul Geri Dönüşüm, İstanbul’da plastik hurda alımı yapan firmalara nazaran, müşteri memnuniyeti ve kaliteli işçiliğe her zaman daha fazla önem vermektedir. Ayrıca nakit ödeme ile hurda alımı yapan firmamız, müşterilerin kafasında gereksiz hiçbir soru işaretine yer vermeden hurda alım hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermekteyiz ve İstanbuldaki hurdacılar arasında size en yakın hurdacı konumundayız.

En Yakın Hurdacı Telefonu, Plastik Hurda Fiyatları

İstanbul’un tüm semtlerine kesintisiz hizmet sağlayan Firmamız; Avcılar hurdacısı, Küçükçekmece hurdacısı, Pendik hurdacısı Başakşehir hurdacısı, Büyükçekmece hurdacısı, Güngören hurdacısı, Esenler hurdacısı, Sultangazi hurdacısı, Zeytinburnu hurdacısı, Fatih ve Silivri hurdacısı olarak da faaliyet göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now