0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
19 Eylül 2019
320 kez görüntülendi

Kurşun Hurdası

Elinizde bulunan ve satmayı amaçladığınız kurşun hurdası nı İstanbul Hurda Dönüşüm’e satarak hurdalarınızdan gelir elde etmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Kurşun madeninin yer altından çıkarılması oldukça zor ve zahmetli bir iş olduğu için, hurda kurşun, tüm ülkelerdeki değerini her zaman korumaktadır ve her zaman yüksek fiyattan alıcı bulmaktadır. Ayrıca tüm gelişmiş ülkeler kurşun alaşımında yüksek oranda ihtiyaç duyarlar ve sıklıkla kullanırlar.

Güncel Kurşun Hurdası Fiyatları

Özellikle ülkelerin kaynak tüketimini en aza indirmeye yarayan geri dönüşüm faaliyetleri, artık kullanılamayacak ve atık hale gelmiş kurşun hurdasının yeni bir hammaddeye dönüştürülmesini sağlar. İstanbul Hurda Dönüşüm olarak, kurşun hurdası için adresinize gelerek yerinden hurda alımı yapıyoruz. Adresinize gelen profesyonel çalışma arkadaşlarımız, kurşun hurdalarınızı kamyonete yükleyerek hassas kantarlarda tartmaktadır.

Hassas Tartım ile Kurşun Hurdası Alımı

Boş ağırlığı bilinen kamyoneti hassas kantarda içinde kurşun hurda varken tarttıktan sonra hurdalarınızın kilosunu hesaplıyoruz. Daha sonra kurşun hurdanın kilo fiyatına göre alacağınız ücreti hesaplıyoruz. İstanbul’da kurşun hurda alımı yapan firmalardan biri olan İstanbul Hurda Dönüşüm, hurdalarınızı tarttıktan ve alacağınız ücreti hesapladıktan sonra nakit ödeme ile hurda alım işlemini tamamlamaktadır.

Yüksek Kurşun Hurda Teklifi ve Konteyner Hurda Hizmeti Sağlamaktayız

Tüm hurda çeşitlerinin yanında kağıt hurdası alım hizmeti de veren İstanbul Geri Dönüşüm, İstanbulda ki hurdacılar arasında size en yüksek fiyatı veren firma olma özelliğini taşımaktadır. Size, hurdalarınız için çok düşük fiyat teklifi veren firmalardan uzak durup, ilgili hurdacı numarasından bize ulaştığınız taktir de anında güncel fiyat teklifi veriyoruz. İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine kesintisiz hizmet vererek, her zaman evinize en yakın hurdacı olarak tanınmayı hedefliyoruz. Ayrıca hurdacı telefonundan firmamızı aradığınızda, kurşun hurda fiyatlarının yanında, elinizde bulunan tüm hurda çeşitleri için hurda fiyat listesi de talep edebilirsiniz. Yine elinizdeki tüm hurda çeşitleri için, yukarıda bahsettiğimiz tüm hizmetleri de yine kesintisiz olarak vermekteyiz.

En Yakın Kurşun Hurdacısı Telefonu

İstanbul’un tüm semtlerine kesintisiz hizmet sağlayan Firmamız; Avcılar hurdacısı, Büyükçekmece hurdacısı, Pendik hurdacısı Başakşehir hurdacısı, Bakırköy hurdacısı, Bağcılar hurdacısı, Büyükçekmece hurdacısı, Sultangazi hurdacısı, Zeytinburnu hurdacısı, Bayrampaşa hurdacısı olarak da faaliyet göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now