0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kurşun Hurdası Fiyatları

02 Ekim 2020
19 kez görüntülendi
Kurşun Hurdası Fiyatları

Firmamız, en yüksek kurşun hurdası fiyatları sunmasıyla öne çıkıyor. Kurşun elementinin sanayide çok fazla kullanılması, kolay işlenebilir olma özelliğindendir. Buna ek olarak kurşun elementinin radyasyonu geçirmeme özelliği kurşunun sıklıkla kullanılmasında diğer etkendir.

Bununla beraber, biz sadece kurşun hurdası için değil, tüm hurdalar için en yüksek fiyatları sunuyoruz. Alanında uzman bir ekiple faaliyet göstermekte olan firmamız, tüm hurdalarınızı değerinde ve nakit parayla satın alıyor. Üstelik, hurdaların taşınması, nakliyesi tamamen bize aittir.

Evinde, iş yerinde ya da inşaatındaki hurdaları değerlendirmek isteyenler, öncelikle bizi arıyorlar. Biz, en yüksek fiyatı sunuyor ve anlaşma sağlanırsa, hurdaları hemen satın alıyoruz. Bu, müşterimiz açısından son derece konforlu bir hizmettir. Müşteri odaklı bir hizmet anlayışına sahibiz, bu sebeple hizmetimizin, konforlu, güvenilir ve sürdürülebilir olmasını amaçlıyoruz.

Kurşun Neden Tercih Ediliyor?

Kurşun elementi, birçok yönden öne çıkıyor ve bu nedenle sanayide fazlaca kullanılıyor. Kurşun, onlarca sanayi kolunda, yüzlerce farklı biçimde karşımıza çıkar. Bu ise sahip olduğu özelliklerdendir.

Özellikler:

 • Kurşunun kaynama sıcaklığı çok yüksektir, 1740 derece kaynar. Bu sebeple kurşun yüksek sıcaklığa dayanıklılık gerektiren alanlarda kullanılır.
 • Kurşun kolay şekil alır.
 • Korozyona karşı çok dayanıklıdır.
 • Doğada fazlaca bulunur ve bu sebeple ekonomiktir.
 • Kullanım ömrü uzundur.
 • Asitlere karşı dayanıklıdır.
 • Sudan etkilenmez.
 • Radyasyon geçirmez.

Kurşun, tüm bu özelliklerinden dolayı, sanayide en fazla kullanılan madenlerden biridir. Sanayide çok fazla kullanılan kurşun madeninin hurdası da bu sebeple, değerlidir. İşte, firmamız kurşun hurdasının alımını yapıyor.

Kurşun Hurdası Fiyatları
Kurşun Hurdası Fiyatları

Kurşun Nerelerde Kullanılır?

Kurşunun sahip olduğu özellikler, aslında onun nerelerde kullanılması gerektiğini ortaya koymaktadır. Çok geniş bir kullanım alanı kurşun için, birkaç örnek vermeyi faydalı görüyoruz.

 • Ses yalıtım alanında kullanılır.
 • Boru yapımında kullanılır.
 • Akülerde kullanılır.
 • Nükleer tesislerde kullanılır.
 • Radyasyon bulunan yerlerde kullanılır.
 • Çatı izolasyonunda kullanılır.

Bunlara ek olarak kurşun, sanayide onlarca alanda kullanılan bir madendir. Bu sebeple, firmamız kurşun hurdalarınızı satın alıyor. Müşteriler, en yüksek kurşun hurdası fiyatları sunan firmamızdan hizmet almayı tercih ediyorlar. Böylelikle atıl durumda olan kurşun madeninin doğaya zarar vermesinin önüne geçiyor ve yeniden sanayiye kazandırıyoruz. Ayrıca, müşterilerimiz de kurşun hurdalarını satarak, gelir elde ediyorlar. Firmamızın, yer aldığı geri dönüşüm sektörü, herkesin kazandığı ve hiç kimsenin kaybetmediği bir sektördür.

Kurşun Hurdalarını Nereden Alıyoruz?

Kurşun hurdalarınızı, gelip yerinde keşfediyoruz. Size, en yüksek fiyatı sunuyoruz. Kabul etmeniz halinde, yerinde ödeme yaparak, kurşun hurdalarınızı satın alıyoruz. Cami minare onarımlarında sökülen kurşun levhaların alımını yerinde yapıyoruz. Ayrıca, akülerin alımını yapıyoruz. Bunlara ek olarak, kurşun boruların ve tüm kurşun hurdalarının alımını yapıyoruz. Bunun için, kurşun hurdaların bulunduğu yere geliyoruz. Bu bir fabrika, iş yeri, inşaat veya tadilatta olan bir yer olabiliyor. Kendi araçlarımızla ve personelimizle gelip, hurdayı kısa sürede kaldırıyoruz.

Kurşun Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Firmamız, sektörde en yüksek fiyatları sunmasıyla fark yaratıyor. Tüm hurdalar için yüksek fiyatlar sunduğumuz gibi, kurşun hurdalar için de yüksek fiyatlar sunuyoruz. Bu sebeple, kurşun hurdası fiyatları nedir, diye merak eden kişiler, yaptıkları araştırma sonucunda, firmamızı tercih ediyorlar.

Sektörde müşteri odaklı bir hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyoruz. Yüksek fiyatlarla hurda satmak isteyenler bu sebeple firmamızla temasa geçiyorlar. Hurda levha kurşun fiyatları ile hurda çatı minare söküm kurşun fiyatı farklılık arz ediyor. Ayrıca, hurda çinko boru fiyatları da farklıdır. Ancak, her biri için en yüksek fiyatı biz veriyoruz. Bundan dolayı, bulunduğumuz sektörde, güvenin adresi olmayı başarmış durumdayız.

Tüm Hurdaların Alımını Yapıyoruz

Alanında uzman bir firmayız ve bu nedenle birçok kişinin hurda satmak için tercihi oluyoruz. Müşteriler, kurşun hurdalarını bize sattığı gibi, tüm hurdalarını da bize satıyorlar. Firmamız, tüm hurdalarınız için en yüksek fiyatı sunuyor. Bilindiği gibi farklı özellikte hurdalar vardır. Bizler, tamamını satın alıyoruz. Bunun için firmamızı aramanız yeterlidir. Geri kalan her şeyi, biz sizin yerinize yapıyoruz.

Hangi Hurdaların Geri Dönüşümü Yapılıyor?

Kurşun hurdasının dışında geri dönüştürülmesi mümkün olan başka madenler vardır.

 • Demir
 • Bakır
 • Alüminyum
 • Çinko
 • Elektronik eşya hurdası

İşte tüm bu madenlerin hurdalarını satın alıyoruz. Uzman personelimizle, hurdaları yerinde satın alıyoruz. Hurdaların taşınması ve nakliyesi tamamen bize aittir.

Kurşun Hurdası Fiyatları
Kurşun Hurdası Fiyatları

Kaliteli Hizmet Sunuyoruz

Müşterilerimiz, bize 7/24 ulaşabiliyorlar. Biz de gelen bu talebe kısa sürede dönüş sağlıyor ve adrese giderek, hurdayı yerinde inceliyoruz. Yaptığımız keşif sonucu, piyasaya göre, en yüksek fiyatı sunuyoruz. Anlaşma sağladığımızda ödemeyi nakit olarak yapıyoruz. Bunun neticesinde, firmamıza ait araçlarla hurdalarınızı taşıyoruz. Müşterilerimiz, parasını alıyor ve başka bir şeye karışmıyor. Biz, uzman personelimiz ve bu işi için yeterli araçlarımızla, hurdayı çabucak kaldırıyoruz.

Hurdaların Alımı Ne Fayda Sağlıyor?

Sanayide ham madde çok büyük öneme sahiptir. Ancak, gelişmiş ve gelişmekte olan ekonomilerin ham madde ihtiyacı da artmaktadır. Bu noktada hurdaların geri dönüşümü oldukça değerlidir. Geri dönüşümle, ham madde elde edilerek, büyük tasarruf sağlanır. Bu ülkemizin ekonomisine ciddi bir katkı sağlıyor.

Öte yandan, doğanın korunması bakımından hurdaların geri dönüşüm adeta zorunluluktur. Doğada atıl halde duran hurdalar, hem ekonomiye zarar verir hem de doğaya zarar verir. Sürdürülebilir bir çevre temizliği açısından hurdaların geri dönüştürülmesi gereklidir. Bizler, bu noktada, alanında uzman bir ekiple, uzun yıllardan beri faaliyet gösteriyoruz.

Sunduğumuz profesyonel ve güvenilir hizmet ile hurdalarınızın tekrar bir ekonomik değere dönüşmesini sağlıyoruz. Bunun yanı sıra, kurşun hurdası fiyatları da dahil olmak üzere, tüm hurdalarınıza en yüksek fiyatı sunan firmamız, hem ülke tasarrufuna hem de çevre temizliğine katkı sağlıyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now