0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kartepe Hurdacı

30 Haziran 2020
58 kez görüntülendi
kartepe hurdacı hurda fiyatları kocaeli hurdacı

Kartepe Hurdacı

Kartepe hurdacı, yıllardır hurdacı olarak Kocaeli’nin Kartepe ilçesi için hizmet veriyoruz. Evlerinde, iş yerlerinde ve sanayi bölgelerinde hurdalar bulunduran kişilerden hurda alımı yapıyoruz. Sonrasında da hurdaları değerlendirerek satışa sunuyoruz. Verdiğimiz bu hizmet sayesinde Kartepe’de hurda durumundaki ürünlerin çevreye ve insanlara zarar vermesinin önüne geçiyor. Yaptığımız dönüşümlerle de hurdaları tekrar ülkemize kazandırıyoruz. Hurdacı olarak yaptığımız alımlar demir, bakır, kağıt, kurşun, çinko ve krom gibi hurda türleri üzerine oluyor. Bu hizmet için Kartepe ilçesinde 24 saat kesintisiz hizmet veriyoruz.

Kartepe Hurda Demir Alıyoruz

Ellerinde bulunan demir hurdalarını değerlendirmek isteyenler için kartepe hurdacı hizmetini veriyoruz. Farklı kalitelere sahip olan demir hurdalarının alımını isterlerse adresten isterlerse de teslimat usulüyle gerçekleştiriyoruz. Demir ürünlerinin kullanım miadını doldurması veya sanayi atıkları şeklinde çıkan hurdaların alımlarında peşin fiyat üzerine çalışıyoruz. Hurdaların kg tartımını yaparak hak edilen ücreti hurdaları teslim alırken veriyoruz. Demir hurda alımları için fiyatlarımızın yüksek olmasına önem veriyoruz. Sizlerde Kartepe’de bulunuyor ve elinizde çok sayıda demir hurdası bulunduruyorsanız bizleri seçerek satış yapabilirsiniz.

Kartepe Alüminyum Hurda Alıyoruz

Esnekliğe sahip olan metaller arasında yer alan alüminyum bu özelliğinin etkisiyle üretimlerde kullanılıyor. Özellikle endüstri sektöründe yapılan bu üretimlerle alüminyumlu olan ürünler kullanılıyor. Bu ürünlerin kullanımı zaman içinde işlevini yitirince de hurda olarak değerlendirilebiliyor. Alüminyumun dönüştürülmesi kolay olduğu için firma olarak dönüşüm işlemlerine aracı oluyoruz ve alüminyumu tekrar üretim sektörüne iletiyoruz. Bu sebeple de alüminyum hurdası için yüksek fiyatlı alımlar yapıyoruz. Demir hurdasın da olduğu gibi alüminyumun da fiyatlandırmasını kg hesabına göre yapıyoruz. Kartepe’de semt, mahalle veya sokak fark etmeksizin bizlere ulaşan hurda sahiplerinin alüminyum hurdalarını alıyoruz.

Kartepe Bakır Hurda Alıyoruz

Bakır demirden sonra kullanım alanı en geniş olan madenler arasında bulunuyor. Böylelikle de pek çok üründe bakır bulunabiliyor. Bakırların kullanımlarının tamamlanması sonrasında ise kartepe hurdacı olarak biz devreye giriyoruz. Yaptığımız alımların ardından hurdayı ayrıştırarak yeniden kullanılacak duruma gelmelerini sağlıyoruz. Böylelikle sanayi sektörlerinde bakır ürünlerin kullanılması için bakırın sıfırdan kullanılmasının zorluğunu hurda bakırlar sayesinde ortadan kaldırıyoruz.

Aldığımız bakır hurdalarını ücret karşılığında alıyoruz. Böylelikle hurda sahiplerine hem kazanç hem de hurda atıklarından kurtulma imkanı sunuyoruz. Ayrıca üretim tesislerinde sürekli bakır hurda atıklarının ortaya çıkması durumunda da firma sahipleriyle anlaşma yaparak belirli aralıklarla hurdaların alımını gerçekleştiriyoruz. Verdiğimiz bu hizmet karşılığında da nakit ödeme yapıyoruz.

Kartepe Krom Hurda Alıyoruz

Hurdası kullanılabilen metaller arasında krom metali de yer alıyor. Özellikle demir ve çelik sanayinde ana kullanım malzemeleri arasında yer alan kromlar çıkarılması zor olan madenler arasında bulunuyor. Bu sebeple kullanım ömrü bitmiş olan malzemelerden çıkan krom hurdalarını satın alarak krom çıkarma işlemini ortadan kaldırıyor ve sanayiye ham madde desteği sunuyoruz.

Bunun içinde kartepe hurdacı krom hurdası alımlarımızda yüksek fiyatlandırma yapıyoruz. Çok fazla bulunan krom hurdalarının tartım işlemini hassas kantarlarımız aracılığıyla yapıyor ve kilosunu ortaya çıkarak ödeme yapıyoruz. Böylelikle müşterilerimizin kilo veya kiloya bağlı ücret konusunda sıkıntı yaşamamalarını istiyoruz. Eğer elinizde krom hurdaları varsa bizi arayarak satışını yapabilir ve hak ettiğiniz ücreti nakit olarak alabilirsiniz.

Kartepe Kurşun Hurda Alıyoruz

Kocaeli Kartepe hurdacı bünyesinde deneyimli kişilerle çalışıyoruz. Hurdacılık hizmetlerinde deneyimli kişileri çalıştırmamız elemanlarımızın hurda tespiti doğru yapmasını kolaylaştırıyor. Hurdaların ayırt edilmesini sorunsuz gerçekleştiren elemanlarımız fiyatlandırmasını da hurda türüne uygun olacak şekilde gerçekleştiriyor. Örneğin kurşun hurdası satışı yapan kişiler krom hurdası üzerinden fiyatlandırma gibi hatalar yapmıyorlar. Böylelikle hurda başına yüksek veya düşük ücret ödeme sorunlarıyla karşılaşmamızın önüne geçiyorlar.

Kartepe Kağıt Hurda Alıyoruz

Günümüzde her şey dijital olsa bile hala çok sayıda kağıt kullanılıyor. Bu kağıtlar içinde ağaçların kesilmesi gerekiyor. Ancak kullanılmayan kağıtların hurda olarak değerlendirilmesi daha az ağacın kesilmesine engel oluyor. Ayrıca kağıt hurdaların değerlendirilmesi çevreye de olumlu yönde katkı sağlıyor.

Bunun için kartepe hurdacı kağıt hurdası alımı yapıyoruz. Kağıtların türlerine uygun olarak güncel hurda fiyatlarını göz önüne alarak fiyatlandırma yapıyoruz. Böylelikle ellerinde dosya, karton, kitap, dergi, kuşe kağıt gibi farklı türlerde bulunan kağıtlara sahip kişilerin bu kağıtları hurda olarak değerlendirebilmelerini sağlıyoruz. Alım yaptığımız kağıt hurdalarında da kg uygulaması yapıyoruz.

Kartepe Çinko Hurda Alıyoruz

Kartepe hurdacı alımlarımızdaki son hurda türü ise çinko hurdası oluyor. Çinko korozyona dayanıklılık özelliğinin olması sebebiyle üretim alanında yaygın olarak kullanılıyor. Örneğin piller ve floresan lambalarda çinko da bulunuyor. Aynı zamanda çinkonun kullanımında alman gümüşü ve pirinç üretimleri de yer alıyor. Kullanım alanı çok fazla olan çinkonun hurdalarını alarak değerlendirilmesini ve tekrar pil, pirinç veya lamba üretimlerinde yararlanılmasını sağlıyoruz. Çinko hurdalarının alımı içinde hurda piyasasında yer alan çinko fiyatlarına uygun ödeme yapıyoruz.

Kartepe Hurda Fiyatları

Hurda satışlarında hurda alım fiyatlarının yüksekliği hurda sahipleri için cazip oluyor. Bu sebeple hurdaların ekonomi için tekrardan kullanılabilmesi amacıyla ve müşterilerimizi memnun edebilmek için yüksek fiyatlandırma yapıyoruz. Bu özelliğimiz sayesinde de uzun süredir farklı türlerdeki hurdaların alımlarını yaparak varlığımızı sürdürüyoruz.

Yaptığımız yüksek fiyatlandırmanın tercih edilmemize büyük katkı sağladığını düşünüyor ve hurdalar için uyguladığımız yüksek fiyat prensibinden vazgeçmiyoruz. Sizlerde alım yaptığımız hurda türlerinden hurdalara sahipseniz eğer firmamızı seçerek hurdalarınızı kilo hesabına göre yüksek ödemeler alabilirsiniz. Haftanın her günü çalışan firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now