0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Karamürsel Hurdacı

30 Haziran 2020
55 kez görüntülendi
karamürsel hurdacı, hurda fiyatları, kocaeli hurdacı

Karamürsel Hurdacı

Karamürsel hurdacı, Kocaeli’nin Karamürsel semtinde hurda üzerine hizmet veriyor. Kişilerin mekânlarında bulunan çeşitli türlerdeki hurdalarını alarak onları hurda yükünden kurtarıyoruz. Ayrıca hurdalara kilo hesabına göre ödediğimiz ücretler sayesinde bütçelerine katkıda bulunuyoruz. Ücretini ödeyerek aldığımız hurdaların geri dönüştürülmesini sağlıyoruz. Ayrıca Karamürsel hurdacı hizmetimiz sayesinde yaptığımız alımlarla özellikleri farklı olan hurdaların çevreye zarar vermesinin önüne geçiyoruz.

Hurda alımlarımızı müşterilerimizin veya hurdaların bulundukları adresten alıyoruz. Bunun içinde hurda alımında deneyimi olan elemanlarımızı görevlendiriyoruz. Böylelikle elemanlarımız hurdaların türünü kısa süre içinde tespit ederek ücretini ödeyip alım işlemini gerçekleştiriyor.

Hurdaların taşınması içinde bu amaçla kullandığımız araçlardan yararlanıyoruz. Bizlere verilen adreslere araçlarımızla gün içinde giderek hurdaları teslim alıyoruz. Peşin ödeme usulünü benimseyen hurdacı olarak aldığımız hurdaların ücretlerini peşin olarak ödüyoruz. Böylelikle bizlere tercih eden kişilerle alışverişimizi sorunsuz bir şekilde tamamlıyoruz.

Karamürsel Hurda Demir Alıyoruz

Hurda alımında yüksek fiyat tarifesi uygulayan hurdacı olarak Karamürsel hurda demir alıyoruz. Günümüzde demir pek çok alanda kullanıldığı için en çok hurdası çıkan ürünler arasında yer alıyor. Özellikle eski binalarda ve bina yapımlarında demir hurdasının ortaya çıkma ihtimali yüksek oluyor.

İnşaatlarla uğraşanlar veya inşaat yaptıranlar çıkan demir hurdalarını firmamızı arayarak satabilirler. Böylelikle Karamürsel hurdacı olarak onlara dünya piyasasına uygun yüksek fiyatlı alımlarımızla hizmet veririz. Araçlarımızla adresinden aldığımız demir hurdaları geri dönüşüme kazandırarak hemen hemen aynı kalitede tekrar kullanılmalarını sağlıyoruz. Eğer elinizde demir hurdalarımız varsa yüksek fiyatlı olarak bizlere satışını yapabilirsiniz.

Karamürsel Alüminyum Hurda Alıyoruz

Karamürsel hurdacı hizmetlerimiz de alüminyum hurda alımları da yer alıyor. İnsanlar sıfırdan alüminyum üretmenin maliyeti yüksek olduğu için geri dönüşümlü alüminyumu kullanmayı tercih ediyorlar.

Bu sebeple bizler alüminyum hurdalarını ihtiyacı olmayan sahiplerinden satın alarak geri dönüşüm yoluyla ekonomiye yeniden kazandırıyoruz. Aldığımız alüminyum hurdalar içinde yüksek ücret ödemesi yapıyoruz. Ücret ödemesi için alüminyum hurdanın kilo hesabının çıkarılması gerekiyor. Yaptığımız ölçümler sayesinde miktarını ortaya çıkarıyor ve sonrasında anında ödeme yapıyoruz.

Karamürsel Bakır Hurda Alıyoruz

Bakır hurdaları da Karamürsel hurdacı alımlarımız arasında yer alıyor. Bakır ucuz bir maden olmasından dolayı elektronik, elektrik, inşaat ve ulaşım başta olmak üzere pek çok alanda kullanılıyor. Bu kullanım sebebiyle de bakır hurdalarının ortaya çıkması çok fazla oluyor. Bu durumda kişiler bakır hurdalarının yaşadıkları yerlerde boşuna yer kaplamalarından şikayetçi olabiliyorlar.

Bizler firma olarak bunun için hizmet veriyoruz ve Karamürsel’de bakır hurdasına sahip olan kişilerin tüm bakır hurdalarını alıyoruz. Demir ve alüminyum hurdalar da olduğu gibi bakır hurda alımlarımızda da peşin ücretli olarak çalışıyoruz. Bakır hurdaları için ödediğimiz ücretler ise hurda piyasasındaki dalgalanmalara bağlı olarak anlık değişim gösteriyor. Böylelikle fiyat yükselişini anında uygulayarak müşterilerimizin yüksek fiyattan satış yapmasını sağlıyoruz.

Karamürsel Krom Hurda Alıyoruz

Firmamızın alım yaptığı hurda türleri arasında krom hurda da yer alıyor. Krom hurdalar diğer hurdalara göre daha büyük önem taşıyor. Kromun çıkarımının zor olması ve işlenmesinin zorluğu sebebiyle hurdalarının fiyatları diğer hurdalara oranla yüksek oluyor. Özellikle demir çelik sanayinde kullanılan krom hurdalarının alımını yapıyoruz.

Piyasaya uygun ücretlerle alım yapıyor ve kromların yeniden kullanılabilmesini sağlıyoruz. Krom hurdalarımızın fiyatlarının rakiplerimize oranla daha yüksek olduğunu iddia ediyoruz. Bu sebeple de Karamürsel’de bizlerden fiyat almadan krom hurdalarınızın satışınızı yapmamanızı öneriyoruz.

Karamürsel Kurşun Hurda Alıyoruz

Piyasada alımı yapılan hurda çeşitleri arasında kurşun hurda da bulunuyor. Bu sebeple Karamürsel hurdacı firması olarak kurşun hurdaları alımı üzerine de çalışıyoruz. Ellerinde kurşundan hurdaların olduğunu belirten kişilerin adreslerine giderek hurda tespiti ve ölçümü yapıyoruz. Bu işlemimiz sonrasında da hurdaların piyasa bedeline uygun ücret ödemesini yaparak kurşun hurdalarını merkezimize getiriyoruz.

Hurdalar merkezimizde işlemden geçtikten sonra yeniden kullanıma kazandırılıyor. Örneğin askeri mühimmatların üretiminde veya akü üretiminde yeniden kullanılabiliyor. Böylelikle doğaya zarar verme gibi sorunların yaşanmamasını sağlıyoruz. Özellikle denizcilik sektöründe yaygın kullanılan kurşunun hurdaya dönüşmesiyle alımını gerçekleştiriyoruz.

Karamürsel Karton, Kağıt Hurda Alıyoruz

Hurda olarak alınan ürünler sadece madenlerin veya metallerin kullanımıyla üretilmiş ürünler olmuyor. Karamürsel hurdacı olarak hizmet veren firmamızda kağıt hurda alımları da yapıyoruz. Kağıt hurda alımlarında fiyatı kağıdın niteliğine bağlı olarak belirliyoruz. Karton, toplama kağıt, kuşe kağıt, kitap, gazete kağıdı, peçete kağıdı, karton bardak ve fotokopi kağıdı olmasına bağlı olarak fiyatlandırma yapıyoruz. Bu ürünlerin de kilo hesabıyla tartılmasını sağlıyor ve kiloya göre kağıt türü için belirlenen fiyat ödemesini yapıyoruz. Örneğin kitap hurdalarında kilo başına ortalama 0,50 kr. ücret ödemesi yapıyoruz.

Karamürsel Çinko Hurda Alıyoruz

Karamürsel’in tüm semtlerinden hurda alımı yaparak hurdaların ekonomiye kazandırılmasına aracılık ediyoruz. Peşin fiyatına alım yaptığımız hurdalar arasında çinko hurdası da yer alıyor. Çinko özellikle sanayi sektöründe yaygın olarak kullanılıyor. Bu sebeple de otomotiv veya elektrik sanayi alanlarında çinko hurdaların ortaya çıkma oranı çok fazla oluyor. Bizler sanayi alanlarında ortaya çıkan çinko hurdalarına talip oluyor ve peşin fiyat garantisiyle alım yapıyoruz.

Karamürsel Hurda Fiyatları

Karamürsel hurdacı hurda alım fiyatlarımız kişilerin ellerinde bulunan hurdaların türlerine bağlı olarak değişiyor. Ayrıca hurdaların durumu da fiyat açısından önemli oluyor. Bu sebeple hurdaların alımını yapmadan önce firma olarak ücretsiz olarak hurda durumunun tespit edilmesi için hizmet veriyoruz. Hurda türünün belirlenmesinin ardından da hurda piyasasında geçerli olan yüksek fiyatlarla nakit ödeme yapıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now