0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kandıra Hurdacı

30 Haziran 2020
59 kez görüntülendi
kandıra hurdacı, hurda fiyatları, kocaeli hurdacı

Kandıra Hurdacı

Kandıra hurdacı, Firmamızı Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde bakır, çinko, demir, alüminyum, krom, kurşun ve kağıt hurda alımları yapmak amacıyla kurduk. Yaptığımız alımlar sayesinde hurda atıklarının doğaya zarar vermesini önlemeyi hedefledik. Bu doğrultuda çıktığımız yolda Kandıra hurdacı olarak hala aynı amaçla hareket ediyoruz.

Hurda türlerinin alımını yaparak onları atık durumunda kurtarıyor ve sanayi alanında ham madde şeklinde kullanılmasını sağlıyoruz. Böylelikle sıfırdan bakır, krom gibi ürünler kullanılarak yapılan üretimlerin maliyetlerinin düşmesine katkı sağlıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz tüm hurda alımlarında önceliğimizi müşteri memnuniyetini kazanmak olarak belirliyoruz.

Kandıra Hurda Demir Alıyoruz

Hurdacı olarak Kandıra ilçesinde hizmet veren firmamız demir hurdası alımları yapıyor. İnşaat sanayisi olmak üzere çeşitli endüstri kollarında kullanılan demirlerin hurdalarının alımlarını gerçekleştiriyoruz. Alımlar için ise 7/24 hizmet veriyoruz. Ellerinde demir hurdası bulunan kişiler istedikleri saatlerde bizlere ulaşarak hurdalarının olduğunu ve bizlerden fiyat teklifi almak istediklerini iletebiliyorlar. Bizlerde kandıra hurdacı demir alımı yapan firma olarak adreslerine giderek ekspertiz incelemesi sonrasında fiyat teklifi veriyoruz. Demir hurdaları için fiyat teklifimizi hurdaların kg ağırlığına bağlı olarak veriyoruz.

Kandıra Alüminyum Hurda Alıyoruz

Gümüş renge sahip olan alüminyum metali esnek yapıya sahip olması sebebiyle işlenme oranı çok yüksek olan metaller arasında yer alıyor. Bu sebeple de alüminyum farklı endüstri alanlarında kullanılabiliyor. Kullanım alanlarının çokluğu alüminyum hurdasının ortaya çıkma oranını da artırıyor.

Bizlerde kandıra hurdacı hizmetlerimizle bu alüminyum hurdalarının değerlenebilmesi amacıyla alım yapıyoruz. Alüminyum hurdalarını kg olarak satın alım ekonomiye kazandırıyoruz. Böylelikle alüminyum benzer amaçlarla tekrar endüstri sektöründe kullanılmaya devam edebiliyor.

Kandıra Bakır Hurda Alıyoruz

Kandıra hurdacı hurda alımlarımız arasında bakır hurdaları da vardır. Bakır doğada çok fazla bulunuyor. Bunun yanı sıra bakıra kolay bir şekil verilebiliyor olması sanayi alanında tercih edilmesini sağlıyor. Buna bağlı olarak ulaşım, elektrik ve otomobil sanayi alanlarda bakır hurdasının çıkma oranı çok yüksek oluyor.

Eğer sizlerde sanayi alanlarında çalışıyor ve bakır hurdası çıkım oranınız yüksekse bizlere satışını yaparak ek gelir elde edebilirsiniz. Para kazanmanın yanı sıra bakır hurdasının doğaya vereceği zararın ortadan kalkmasına yardımcı olabilirsiniz. Eğer bakır hurdasına sahipseniz firmamızla iletişime geçerek fiyatlarımız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kandıra Krom Hurda Alıyoruz

Krom paslanmaz özelliğe sahip olmasından dolayı farklı alanlarda kullanılabiliyor. Kullanım oranının artması hurdanın ortaya çıkmasını da sağlıyor. Bu sebeple kandıra hurdacı alımlarımız da krom hurdasının büyük bir payı bulunuyor.

Krom hurdası sahiplerine yüksek fiyatlar ödeyerek alım yaptığımız kromları tekrar piyasaya sürerek otomobil parçalarında veya demir çelik sanayisinde kullanılmaya devam etmesine yardımcı oluyor. Kandıra hurdacı araçlarımızla krom hurdalarının bulunduğu Kandıra semtlerine giderek alım yapıyoruz. Geri kazandığımız kromlar ayrıca ürünlerin paslanmaması için kaplama amacıyla da kullanılabiliyor.

Kandıra Kurşun Hurda Alıyoruz

Kurşun hurdası, elinizde kurşun hurdaları varsa eğer bizlere satışını yapabilirsiniz. Böylece kandıra hurdacı ile kurşun hurdalarınızdan gelir elde edebilirsiniz. Kullanmadığınız ürünlerden veya sanayi alanlarından çıkan kurşunları böylece para için değerlendirebilirsiniz. Bizler de sizlerden aldığımız hurdaların yeniden işlenmesine aracı olarak silah, akü ve otomobil sektöründe ham madde ihtiyacının karşılanmasına aracı oluruz. Eğer kurşun olduğunu düşündüğünüz hurdalarınız varsa vakit kaybetmeden bizleri arayın ve peşin ücretle satışını yapın.

Kandıra Kağıt Hurda Alıyoruz

Hurda denilince akla genellikle metal olan hurdalar geliyor. Ancak kağıtlarda hurda görevi görüyor. Üstelik kağıtların geri dönüştürülmesi ve tekrar benzer amaçlarla kullanılma oranı diğer hurdalara oranla daha yüksek oluyor. Bu sebeple bizler firma olarak kağıt hurdalarının da alımını gerçekleştiriyoruz. Diğer hurda türlerinde olduğu gibi kilogram başına ödeme yapıyoruz.

Kağıt hurda alımını işletmeler veya bireyler fark etmeksizin gerçekleştiriyoruz. Böylelikle kişiler evlerinde, okullarında veya iş yerlerinde işlevi bitmiş olan kağıtları, kitapları veya kartonları satabiliyorlar. Böylelikle kağıt üretimi için ağaçların kesilmesi ve kağıt israfının önüne geçebiliyorlar. Sizlerin de elinizde çok sayıda kağıt hurdası bulunuyorsa bizi tercih ederek satabilir ve bu satıştan para kazanabilirsiniz.

Kandıra Çinko Hurda Alıyoruz

Çinko kullanım bakımından alüminyum, demir ve bakır hurdasından sonra geliyor. Ancak buna rağmen çinkonun da geniş bir kullanım alanı buluyor. Bu durumda kullanıma bağlı olarak çinko hurdasının çıkış oranının artmasına yardımcı oluyor. Genellikle elektronik ürünlerde ve otomobil üretiminde kullanılan çinko bu ürünlerin bozulması veya işlevini yitirmesi durumunda hurda haline dönüyor.

Bizlerde hurda haline dönen çinkoların alımını yapıyoruz. Tesisimizde gerçekleştirdiğimiz işlemler sonrasında çinkonun tekrar endüstri pazarına kazandırılmasını sağlıyoruz. Sizlerde elinizde kullanım ömrünü yitiren eşyalardan kalma çinko hurdalarınız varsa bize satarak onları değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bizleri tercih ederek firmamızın yüksek hurda fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Kandıra Hurda Fiyatları

Kandıra hurdacı fiyatlarımızla müşteri memnuniyetini kazanmayı amaçlıyoruz. Bu sebeple çinko, demir, alüminyum, kağıt, kurşun, bakır ve krom hurdalarının alımında kilogram fiyatını yüksek tutuyoruz. Böylelikle müşterilerimiz hurdalarının miktarı arttıkça hurda satışından daha çok para kazanabiliyorlar. Piyasayı takip ederek ve fiyatları değerlendirerek oluşturduğumuz fiyatların etkisiyle Kandıra’da uzun yıllardır hurdacı olarak hizmet veriyoruz. Hizmetlerimiz sonrası aldığımız geri dönüşlere bakarak da müşteri memnuniyetini kazandığımızı düşünüyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now