0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
19 Eylül 2019
536 kez görüntülendi

Kağıt Hurdası Fiyatları

İstanbul’un her yerinden, her türlü kağıt hurdası çeşitleri, atık karton çeşitleri ve ambalajları İstanbul Hurda Dönüşüm Tarafından, yüksek fiyattan satın alınır. İstanbul’da yerinden hurda alımı yapan firmamız, atık kağıtlarınızı zamanla değer kaybı yaşamadan satın alarak para kazanmanızı sağlıyor. En gerekli geri dönüşüm malzemelerinin başında atık kağıtlar gelir. Bunun en büyük nedeni ise, kağıt üretimi için binlerce ağacın kesiliyor olmasıdır. Öncelikle, ağaçların kesilmesini önlemek için gerçekleşen atık kağıt geri dönüşümü, doğa için de oldukça faydalıdır.

Hernevi Kağıt Hurdası Alınır

Ayırca kağıt, tamamen doğal malzemelerden yapıldığı için, kağıt atıkları satan kişi de, bu kağıt atıkları alan kişi de bu işten kazançlı çıkar. İstanbul Hurda Dönüşüm olarak, tüm atık kağıtlarınızı, yani kağıt hurdalarınızı çeşit farketmeksizin satın alıyoruz. Bunlar arasında gazete kağıdı, ambalaj kağıtları, reklam afişleri, posterler, atık kitaplar, hurda kartonlar ve daha fazlası… Kağıt hurdalarınızı firmamıza satarak bu işten para kazanmayı amaçlıyorsanız, ilgili hurdacı telefonun firmamızı aramanız yeterli olacaktır, kağıt hurdalarınıza anında güncel fiyat teklifi veriyoruz.

Yerinden Kağıt Hurdası Alımı Hurda Konteyner Hizmeti

Tüm Türkiye’deki ve İstanbul’daki hurdacılarda dikkat edilmesi gereken, firma çalışanlarının profesyonel kişiler olması, kullandıkları araç gereçlerin hurdacılık sektörüne uygun olması ve firmanın size belirttiği tarihte adresinize ekip göndermesi gibi müşteri memnuniyeti gereken konulardır. İstanbul Hurda Dönüşüm olarak bizi tercih etmeniz için en büyük neden, size belirttiğimiz tarihte adresinize anında ekip arkadaşlarımızı gönderiyor olmamız, adresinize gelen ekip arkadaşlarımızın işinde son derece profesyonel kişiler olması ve hurda alım işlemi için kullandığımız araç gereçlerin hurdacılık sektörüne uygun olmasıdır.

Peşin Ödeme ile Hurda Alımı

Üstelik İstanbul’un hangi ilçesinde veya hangi semtine oturduğunuzun bizim adımıza hiçbir maruzatı yoktur. Kağıt hurdalarınızı satmak için firmamızı aradığınızda, hurdalarınızı yerinden alıyor ve kağıt hurdanın kilo fiyatına göre nakit ödeme ile hurda alımı yapıyoruz. Ayrıca firmamız, İstanbul genelinde gerçekleştirdiği kağıt hurdası satın alma işlemi sonucu, hurdalarınıza atık kağıt piyasasının çok üzerinde maddi değer vermektedir. Firmamızı arayarak güncel kağıt hurdası fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca elinizde bulunan tüm hurda çeşitleri için güncel fiyat teklif veriyoruz. Tüm hurdacılık işlemleriniz için doğru firma, İstanbul Hurda Dönüşüm’dür.

En Yakın Kağıt Hurdacısı

İstanbul’un tüm semtlerine kesintisiz hizmet sağlayan Firmamız; Avcılar hurdacısı, Büyükçekmece hurdacısı Çatalca hurdacısı, Esenyurt hurdacısı, Küçükçekmece hurdacısı, Bakırköy hurdacısı, Büyükçekmece hurdacısı, Güngören hurdacısı, Esenler hurdacısı, Sultangazi hurdacısı, Fatih ve Silivri hurdacısı olarak da faaliyet göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now