0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
30 Haziran 2020
32 kez görüntülendi
izmit hurdacı, hurda fiyatları, kocaeli hurdacı

İzmit Hurdacı

İzmit hurdacı firmamız profesyonel bir iş prensibi kendisine görev edinir. Hurdacılık hizmeti, metallerin ve metal atıkların toplanmasıdır. Günümüze göre giderek azalmış olan bu mesleğin aslında doğaya ve ülke ekonomisine oldukça katkısı bulunuyor. Yıllarla artan nüfus yoğunluğunun sonucu olan çevre kirlenmesi ve enerji kaynaklarının tüketiminin etkilerini alınan hurdaların geri dönüştürülmesiyle azaltıyoruz ve ülkemize kalkınma açısından destek sağlıyoruz.

İzmit Hurda Demir Alıyoruz

Metaller, özelliklerini bozmadan tekrarlarca dönüştürülebilen malzemelerdir. Oldukça değerli olup hurda metalinin ekonomik değeri çok yüksektir. Metallerin geri dönüştürülmesinin doğaya katkısı ve sağlığı olduğu kadar ekonomik alandan doğal kaynakların korunmasını da sağlıyor. Geri dönüşüm yapılması sayesinde atmosfere daha az karbondioksit salınımını kazandırıyor. Ayrıca daha diğer zararlı gazların havaya yayılmasını da engelliyor.

İzmit Hurda olarak doğamıza ve çevremize fayda sağlamaktan gurur duyuyoruz. Sanayi bakımından kullanılmış ve çoktan üretilmiş olan metallerin, hiç işlenmemiş halde olan ham maddelerden daha az enerji getirdiği bir gerçektir. Tüketilme tehlikesiyle karşı karşıya kalan doğal enerji kaynaklarına fayda ve destek sağlamaktayız. Bunların dışında da metallerin geri dönüşüm uygulamasından geçmesi ülke için para tasarrufu sağlarken işletmelerin üretim maliyetlerini de düşürüyor. İstihdam sağladığı gibi yeniden dönüştürme işlemiyle ülke adına gençlere güzel bir gelecek bırakmak bizim hedefimizdir.

İzmit Alüminyum Hurda Alıyoruz

Geri dönüşüm açısından son derece verimli olan alüminyumlar işlevselliğinin yanında da yeryüzünde çok sayıda bulunan metallerdendir. Çok kullanılmasından dolayı artan nüfus sayısıyla beraber de bilinçsiz bir şekilde kullanılmaya başladı. Ancak İzmit Hurdacı olarak değerli olan hurda alüminyumları müşterilerimizden alıp yüksek fiyatlarla ödemesini yapıyoruz. Ve de hurda alüminyumları profesyonel işçiliğimiz ile tekrar kazandırıyoruz.

Devasa ölçülerde ortaya çıkan alüminyum atıkları, özellikle hizmet, sanayi ve gıda gibi sektörlerde oldukça kullanıldığını görüyoruz. Alüminyumun diğer alternatiflerine göre geri kazanımında en çok değerli kılan ve en önemli avantaj sağlayan yapısıdır. Hurda yani ikinci el olan ürünün sanki yeni işlenmiş kadar kaliteli durumda oluyor olmasıdır. Yani, bu metal birçok kez geri dönüşüm yapılabilecek kapasiteye sahiptir.

İzmit Bakır Hurda Alıyoruz

Fiyatlarımız bakımından en yüksek ödeme veren tek firma biziz. Yaptığımız kaliteli işçilik ve %100 müşteri memnuniyeti ile mutlulukla hurdalarınızı geri dönüştürmekten mutluluk duyuyoruz. İzmir Hurdacı firmamız adına, bütün hurdaları dönüştürmekten memnuniyet duyuyoruz. Bakır, demir içermeyen ve elektrik iletkenli olan bir metaldir. Çok daha iyi iletkenlik özelliğine sahip tek metal gümüş olan bakır, Şili’de en çok üretilen metallerden birisidir. Şili’nin yanında Amerika Birleşik Devleri yani ABD dünyadaki bakır arzının %8’ini kendi üretiyor. Yani bakır tedarikinde ABD kendine yeten büyük bir ölçüye sahiptir. Yüz yüzlük bir oranda geri dönüştürülebilir özelliği sahip bakırlar, kırmızımtırak bir renge sahiptir. Metalik parlaklığı ile manyetik olmayan ve korozyona dayanıklı bir metaldir.

Kolayca levha ve tel haline getirilebilen bakırın endüstride ortalama yoğunluğu %8.9 olarak incelenmiştir. Ülkemiz açısından, eski bir metalurjik geçmişine sahip olan Anadolu’muzda çok büyük bir cevher rezerv potansiyeline sahip bölgedir. Ancak zengin olmasına rağmen iyi değerlendirilememektedir. Çalışan halde olan bakır yataklarının sayıları gün geçtikçe azalıyor. Ayrıca bundan dolayı da dünyanın tümünde bakır ihtiyacı gittikçe artıyor ve metalin önemi de daha çok artıyor. Bakır hurda elektronik, haberleşme, cihazlar, harp sanayi, kimya sanayisi, değişik sanayi dallarında kullanılıyor.

İzmit Krom Hurda Alıyoruz

Metalik bir element olan krom, 1979 yılında bir kimyager tarafından bulunmuştur. Krom, metalurji, tefakter ve kimya gibi döküm sanayilerinde kullanılıyor. Otomotiv ve mutfak sektörlerinde de aktifçe kullanılıyor. Metalurji sanayisinde bu cevherin en önemli kullanıldığı alan ise paslanmaz çelik yapımıdır. Paslanmaz çelik ferrokrom üretimi olup dünyanın yaklaşık %95’i kromu bu amaçla kullanıyor. Ferrokrom olarak üretilen kromlar, metal ve silah sanayinin en önemli bileşenidir.

Bu cevherin özelliği çeliğe sertlik verip darbelere karşı ve kırılmalara karşı direnç veriyor. Ayrıca da aşınma ve oksitlenmeye karşı koruma sağlıyor. İzmit Hurdacı olarak dünyanın ve özellikle halkımızın ihtiyaçlarını önemsemekteyiz. Milyonlarca atığın atıldığı doğamızı korumak için en profesyonel iş prensibimizle hizmet veriyoruz. Ortalama bir metal atığın geri dönüştürülmesiyle en sık kullandığınız televizyon, telefon gibi çalışmak için elektrik gerektiren aletlerinizden yaklaşık olarak 5 saatlik bir tasarruf edebileceğinizi biliyor muydunuz?

İzmit Hurda Fiyatları

En uygun ve kaliteli fiyatların yer aldığı İzmit Hurdacı işletmemize teklif vermek için ilgili numaralarımızı aramayı unutmayın. Yıllarca sektörde iş yapan firmamız, kalitesiyle tüm firmaların önüne geçmekte ve aynı hızla hiç durmadan devam ediyor. Hurda borsasında yaklaşık olarak bir demirin kg hesabına göre hurda değeri 1 TL 20 kuruştur.

Hurda bakırların borsadaki değerleri ise ortalama kg değerine göre 35 TL’dir. Alüminyumun ise borsadaki değeri ortalama yaklaşık kg cinsinden 9 TL’dir. Ayrıca metallerin dışında da birçok hurda eşyalarını dönüştürüyoruz. Bu yüzden borsadan farklı olarak size özel fırsatları değerlendirmek için bize yani İzmir Hurdacı firmamıza teklif vermeyi unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now