0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hurda Fiyatları

Anasayfa » Hurda Fiyatları
Güncel hurda fiyatları, 2020 hurda fiyat listesi
Güncel Hurda Fiyatları

Hurda Fiyatları – Güncel Hurda Fiyatları – Günlük Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları nın anlık takibini yapabilmek için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz veya firmamızı arayarak anında bilgi alabilirsiniz. Sizler için en doğru ve güncel hurda fiyatları bilgisi sunan İstanbul Hurda Dönüşüm, hiç şüphesiz bu alandaki en iyi tercihiniz olacaktır. Çoğunlukla hurdacı firmalara bağlı olarak değişen hurda fiyatları, en resmi fiyat miktarını İstanbul Hurda Borsası’ndan almaktadır. Günlük demir hurdası fiyatı, borsa fiyatı hurda borsası ve hurdacılık sektörüne dahil her türlü konuda bilgi almak için müşteri hizmetlerimizi dilediğiniz vakitte arayabilirsiniz.

0 553 986 3345

Güncelleme tarihi: 28 Ağustos pazar

Hurda Demir Fiyatları 

Fiyat Listesi

Hurda Dkp

1,60 

Toplama Demir

1,50 ₺

Hurda İnşaat Demiri

1,60 ₺

Yıkım Çıkma Demir

1,60 ₺

Demir Talaş

1,30 ₺

Pik Talaş

1,25 ₺

Teneke

0,45 ₺

Ekstra

1,60 ₺

Hurda Alüminyum Fiyatları

Fiyat Listesi

Alüminyum İçecek Kutusu

5,00 ₺

Alüminyum Sac

8,80 ₺

Alüminyum Araiş

8,00 ₺

Bakırlı Petek

9,00 ₺

Alüminyum Profil Çıkma

8,30 ₺

Tel Alüminyum

8,00 ₺

Alüminyum Talaş

4,50 ₺

Ofset Matbaa Kalıbı

9,60 ₺

Hurda Bakır Fiyatları

Fiyat Listesi

Soyma Bakır

42,00 ₺

Lama Bakır

40,00 ₺

Kırkambar

35,00 ₺

Kızıl Talaşı

32,00 ₺

Kırma Antkron

32,00 ₺

Kırma TTR

35,50 ₺

Yanık Bakır

32,00 ₺

Bakır Talaşı 

30,00 ₺

Hurda Krom Fiyatları

Fiyat Listesi

316 Krom

7,50 ₺

316 Krom Talaş

4,80 ₺

430 Paslanmaz

5,60 ₺

201 Paslanmaz

1,80 ₺

202 Paslanmaz

1,85 ₺

310 Paslanmaz

9,00 ₺

310 Talaş

6,50 ₺

304 Krom

5,00 ₺

304 Talaş

4,30 ₺

Hurda Kablo Fiyatları

Fiyat Listesi

YeraltıEnerji Kablosu

14,50 ₺

Tek Damarlı Kablo Tesisat Tipi

18,00 ₺

İçi Çelik Kablo

6,40-14,40 ₺

Hurda Kablo Karışık

7,10-13,00 ₺

Antigron

7,20-16,40 ₺

Fare Yemez Kablo

11,30-15,10 ₺

Hurda Sarı Fiyatları

Fiyat Listesi

Kırkambar Sarı

19,50 ₺

Çubuk Ucu Sarı

19,00 ₺

Hurda Su Saati 

17,50 ₺

MS-70 Sarı Araiş

21,00 ₺

MS-64 Sarı Araiş

21,50 ₺

MS-58 Sarı Çubuk Talaş

16,50 ₺

Diğer Hurda Fiyatları

Fiyat Listesi

Hurda Çinko

8,00 ₺

Akü 

5,00 ₺

Sökülecek Motor 

2,60 ₺

Alkopan

2,00 ₺

Zamak

12,00 ₺

Hurda Kurşun

8,00 ₺

Pimapen Beyaz

1,60 ₺

Pimapen Renkli

1,20 ₺

İstanbul Hurdacı Değerlendirmesi

Oldukça yüksek sayıda bir nüfus kitlesine sahip olan İstanbul ili, aynı zamanda çok geniş bir yapılaşmaya da sahiptir. Bu yapılaşma, sürekli olarak yeniliği ve özellikle de kentsel dönüşümün gerekliliğini beraberinde getirmektedir. Bu da demektir ki, her bir geri dönüşümün ardından envai çeşit hurda malzemeler ortaya çıkmaktadır. Bu hurdaların arasında en değerli olanlarından biri de bakır hurdası dır. Sitemiz üzerinden güncel çinko fiyatları bilgisine anında ulaşabilirsiniz.

Hurdacı firmalar, en çok da metal üretiminde kilit rol oynamaktadır. Metal üreten firmalara yaptığı büyük katkılar ile bilinen hurdacılar, ülke ekonomisine de ciddi oranda pozitif etki sağlar. Bu sayede de geri dönüşüm sektörünün ülke ekonomisinin büyümesi işleminde aldığı rol daha önemli boyutlara ulaşarak ülke kazancı da yükselişe geçmektedir.

Geri dönüşüm sektörünün ülke ekonomisi adına bu denli katkı sağlaması ve hareketli olması, İstanbul hurda fiyatları listesinin sürekli olarak değişmesine sebebiyet vermektedir. Böylece, hurda piyasası sürekli olarak dalgalanır. Hurda fiyatlarındaki her türlü düşüş ve yükselişi kontrol etmek için İstanbul hurda borsası fiyat listesini takip edebilirsiniz. İstanbul hurda borsası fiyat listesine en kolay yoldan ulaşmak için İstanbul Hurda Dönüşüm web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul gibi bir mega kentte ham madde tedarik ihtiyacı hiçbir zaman son bulmamaktadır. Bu ihtiyacı gideren ve bu alanda en iyi hizmeti verecek olan sektör ise hurdacılar dır. Hurdacı firması, her türlü hurda malzemeleri toplar ve geri dönüştürülebilir olanları ayrıştırarak bu malzemelerden arta kalanı çöpe atar. Böylelikle, ülkenin geri dönüşüm sağlama oranında bir iyileşme olur ve bu da birçok alanda fayda sağlar. İstanbul Hurda Dönüşüm firması olarak, hiçbir elektronik hurda malzemenin çöpe gitmemesi için mesai sarf etmekteyiz. Bu nedenle, İstanbul ili dahilinde yer alan elektrikçilere bakır tel ve çeşitli hurda bakır kablo için yüksek oranda fiyat teklifi yapıyoruz. Bu konuda daha detaylı bilgiye erişmek için firmamızı arayabilirsiniz. Yine bununla beraber atık durumdaki metal borular, banyo ve mutfak eşyaları vb malzemeler için de İstanbul’daki tüm ilçeleri ziyaret ederek yerinden alım hizmeti ağlıyoruz.

Hurda Fiyatı Değerlendirmesi

Hurda Fiyat Kriterleri

İstanbul Hurda Dönüşüm, satın alacağı hurdaların cinsini ve kalite standardını ölçmek için son teknolojik araçları ve akıllı sensörleri kullanmaktadır. Bu sayede değeri yüksek hurdalar daha kolay bir şekilde tespit edilir ve firmamıza hurda satımı yapan kişinin kazancı da güvence altına alınmış olur. İstanbul hurda fiyatları konusunda çeşitli araştırmalar yapan kişiler, bu sektöre atılmak ve hurda alım satım işlerine yönlenmeyi hedeflemektedir. En güncel hurda fiyatları

Bunun sebebi, İstanbul gibi büyük bir şehirde hurdacılık sektörünün önünün oldukça açık olmasıdır. Farklı yerlerden hurda toplayan kişiler, toplamış oldukları hurdaları güncel bakır hurdası fiyatları ile hurdacı firmalara satarak ciddi paralar kazanabilir. Eğer siz de hurda alım satım konusunda bir girişimde bulunmak istiyorsanız, sahip olduğunuz ilk hurdaları satmak için İstanbul Hurda Dönüşüm firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurda Dönüşüm firması, İstanbul hurda fiyatları konusunda sizlere her zaman güncel bilgiler vermektedir. Ayrıca firmamız, diğer şirketlerle de ortak çalışmalar yürütmekte ve hurdacılık sektöründe en üst seviye kaliteyi yakalamayı hedeflemektedir.

Hurda METAL GERİ DÖNÜŞÜM ORANIN İSTANBUL HURDA FİYATLARINA Yansıma Etkisi

Hurda metaller, kullanım ömürlerini tamamladıktan sonra her ne tür ve şekil dahilinde olursa olsun, atık durumuna gelirler. İstanbul Hurda Dönüşüm gibi hurdacı firmalar ise bu metalleri yerinden veya doğrudan satın almaktadır. Daha sonra, alınan hurdalar sahip olduğu statüye göre ayrıştırılır. Bu ayrıştırma, hurdaların cinsi ve kalitesine göre gruplanması ile olur. Böylelikle, metal hurdaların geri dönüşüme gireceği kısmı tam anlamıyla ayrıştırılmış olur. Çinko hurdası fiyatları.

Bu sayede hurdanın saflığı artar ve saflık oranı artış gösteren hurdanın değeri de artış göstermiş olur. Ayrıştırılan hurdalar, ekstra olarak üzerinde bulunan her türlü toz ve diğer atıklardan arındırılmak üzere geri dönüşüm fabrikalarına gönderilir. Gelen hurdaların geri dönüşümünü sağlayan fabrikalar ise bu hurdaları kullanılacak olan sektöre göre şekillendirerek adeta yeniden yaratır. Atık hurdaların geri dönüşümü sayesinde madenlerden hammadde elde etme gereksinimi önemli ölçüde azalır ve daha ekonomik bir hale gelir.

Bu alanda azalan maliyet, hurda ekstra fiyatı olarak hesaplanmaktadır. İstanbul gibi tonlarca hurda malzeme çıkartabilen bir şehrin, bu malzemeleri geri dönüşüme olabildiğince göndermesi çok iyi bir maddi kazanca dönüşebilmektedir. Güncel hurda fiyatları, güncel bakır fiyatları, ikinci el inşaat malzemeleri, demir fiyatları ve hurdacılık alanında edinmek istediğiniz her türlü bilgi için İstanbul Hurda Dönüşüm firmasını arayabilirsiniz.

Son derece profesyonel şekilde üretilen ve yıpratılmadan kullanılan metaller, sahip olduğu yapısal özelliği hiçbir şekilde yitirmeden gelecek günlerde de kullanılabilir. Çelik hurda ise, Türkiye’de geri dönüşüme en çok gönderilen hurda malzeme olma özelliğini taşımaktadır. Geri dönüşüm işlemi ile aynı malzemeden tekrar üretilip yine aynı kullanım amacı ile gönderilen alüminyumdan yapılan içecek kutularıdır. Çelik hurdası fiyatları

Teneke içerisinde yer alan gazlı içecekler de buna en iyi örnektir. Maddi değerli diğer hurdalara göre önemli ölçüde yüksek olan kalay hurdası, sarı hurdası, bakır hurdası ve alüminyum malzemeler de geri dönüşüm sektörünün önemli malzemeleri arasındadır. Geri dönüşüm oranını global seviyelerde hesaplamak gerekirse; tüm dünya genelinde bir yılda tam 350 milyon ton hurdanın geri dönüşüme kazandırıldığını söyleyebiliriz. Hurda su saati fiyatları

Geri Dönüşüm Hurda Fiyatlandırması

Hurda Fiyat Değişkenleri Nelere Göre Değişir ?

İstanbul hurda fiyatları, birçok farklı etkene göre değişiklik gösterilmektedir. Bu değişikliklerden biri de mevsimsel etkilenmelerdir. Gündelik olarak borsaya endeksli bir şekilde değişen hurda demir fiyatları, hurdacı firmalarda iletişime geçilerek güncel bir şekilde öğrenilebilir. Demirin kilo fiyatı ne kadar şeklinde sorulan soruların cevabı için ister hurdacıların web sitesine girebilir ve isterseniz de ilgili hurdacının çağrı merkezini arayabilirsiniz. Kurşun hurdası fiyatları

Hurda fiyatlarının mevsimsel değişimlere göre değişiklik göstermesi şu şekilde gerçekleşmektedir; Kış aylarında hurda tedarik işlemlerinin zorlaşması vesilesiyle hurda kilo fiyatları yükselişe geçmektedir. Hurda fiyatlarındaki bir diğer fiyat değişim etkisi de, geri dönüşümdeki işlem basamağının zorluk derecesidir. Hurda elektronik cihazların geri dönüşüm işlemleri göz önünde bulundurulduğunda, bu alandaki eski tip ürünlerin yapısal olarak birbirleri ile aynı oluşu hurda fiyatlarının da birbirine benzer olmasını sağlar. Ancak şu zamanlarda kullanılan yeni nesil teknolojik cihazların parçalarının birbirinden çok farklı olması, bu ürünlerin en güncel hurda fiyatlarının da birbirleri ile önemli ölçüde farklı kılar.

HURDA Çeşitlerine GÖRE Ücretlendirmeleri

DEMİR HURDASI FİYATI

Hurda Demir Fiyatları

İstanbul hurda fiyatları konusunda bilgi almak isteyen kişiler, daha çok hurda demir fiyatı nedir diye merak etmektedir. Demir hurdaların bu sektörde büyük pay kaplaması ise bunun asıl nedenidir. Demir hurdalar, başta kentsel dönüşüm olmak üzere; şantiyeler, inşaat alanları ve yıkım-söküm işlemlerinden arta kalanlar ile biriktirilmektedir. Hurda demirin ton fiyatı

Bakır HURDASI FİYATI

Hurda Bakır Fiyatları

Bakır hurdası, en değerli hurdalar arasında yer almaktadır. İstanbul dahilinde en çok yer alan bakır hurda çeşitleri ise şunlardır; Soyma bakır, antkron kırma, lama bakır imalat artığı, tur kırma, kırkambar, kırkambar sarı, çubuk telaşı ve radyatör bakırdır. İstanbul bakır hurda fiyatları dahilinde belirlenen bakır hurda fiyatları ise yine hurdanın türü, cinci, kullanım alanı ve geçmiş kullanım durumuna göre ekstra olarak farklılık gösterir.

ALÜMİNYUM HURDASI FİYATI

alüminyum hurdası fiyatları
Hurda Alüminyum Fiyatları

Alüminyum hurdası fiyatları, alüminyum çok kullanışlı bir malzeme olması ile birlikte hemen hemen her alanda kullanılmaktadır. Ayrıca alüminyumun direkt olarak madenlerden elde edilmesi, bu ürünlerin geri dönüşüm yoluyla yenilenmesinden çok daha maliyetlidir. Bu sayede de alüminyum hurdası geri dönüşüm sektörü her geçen gün canlılık kazanır. Alüminyum hurda dâhilinde en çok karşılaşılan tür, imalat artığıdır. İmalat atığının bir diğer adı araiştir.

PLASTİK HURDASI FİYATI

Hurda Plastik Fiyatları

İstanbul Hurda Dönüşüm firması olarak bu dev şehrin her iki yakasından da hurda plastik almaktayız. Firmamız ile iletişime geçmeniz ve adresini doğru bir şekilde tarafımıza iletmenizin ardından profesyonel ekiplerimiz adresinize doğru yola çıkmaktadır. Böylece size hiçbir zahmet vermeden yerine plastik hurda alma işlemi gerçekleştiriyoruz. Plastik hurdası ton fiyatı

Hurda fiyatları için her ne kadar firmamızı arayıp veya web sitemizi ziyaret ederek bilgi alabiliyor olsanız da sizler için en doğru hurda fiyatını adresinize gelen uzman ekibimiz verecektir. Hurda Dönüşüm firması olarak atık hurdaların fiyatlandırması konusunda profesyonel seviyedeyiz. Böylelikle, sizler hurdanızın resmini çekerek bizlere iletseniz bile sizin için en güncel hurda fiyatını verebiliriz.

ATIK KARTON VE KAĞIT HURDASI FİYATI

Hurda Kağıt Fiyatları

Geri dönüşüme gönderilmesi en gerekli olan malzemelerin başında ise hiç şüphesiz ki kağıt ve karton hurdası gelmektedir. Sıfırdan kağıt yapımı için ağaçların kesilmesi gerektiği ise kağıt hurdaların geri dönüşümünün gerekliliğini iki katına çıkarmaktadır. Kağıt hurdaların fiyatının belirlenmesi, kağıdın cinsine, üzerindeki mürekkep durumuna ve geri dönüşüm kolaylığına göre değişir.

Neden İstanbul Hurda Dönüşüm ?

İstanbul Hurda Dönüşüm firması olarak, hurda metal dönüşüm sektörünü çok yakından tanımakta ve hurdacılık sektörüne dahil olan tüm konularda sizlere kesintisiz hizmet sağlamaktayız. Bu sayede bizlere gönül rahatlığıyla güvenebilir ve hurdalarınızı satmak için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Bizleri telefonla aradığınız takdirde sizlere; motor, makine, kurşun, çinko, krom, ppc, sarı, araiş, demir, alüminyum, plastik, kağıt, bakır, kablo ve çelik hurdalar için en güncel ve en iyi hurda fiyat bilgisi döneriyoruz.  İstanbul Hurda Dönüşüm çağrı merkezini haftanın her günü ve dilediğiniz saatinde arayabilirsiniz. İstanbul’da hurda satışı yapmadan önce bizimle iletişime geçmeniz, bilgi alıp, bilgi vermeniz ve her türlü sorunuza cevap bulmanız adına bizleri öncesinden aramanızda fayda vardır. Krom hurdası fiyatları

2020 Güncel Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları, sektörün de sürekli olarak gelişmesi üzerinde gündelik olarak değişiklik göstermektedir. Bizlere hurdalarınızın resmini detaylı bir şekilde gönderdiğinizde, sizlere en güncel, en doğru ve en iyi hurda fiyat teklifi veriyoruz.

Call Now