0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
İstanbul Hurda Dönüşüm Hakkında

İstanbulun en iyi hurda şirketlerinden biri olan İstanbul Hurda Dönüşüm, hurdacılık işini büyük bir özen ve hassasiyetle sürdürmektedir. İstanbul’un her iki yakasında da hizmet veren firmamız, tüm ilçe ve semtlerden hurda alımı yapmaktadır. Bina yıkım işlerinden sonra biriken hurdalarınızı İstanbul Hurda Dönüşüm firmasına kolaylıkla satabilirsiniz. Üstelik hurdalarınızı satmadan önce firmamızı arayarak, hurdaların tahmini ağırlığına göre fiyat bilgisi de alabilirsiniz.

Misyonumuz

  • Adresten Hurda alımı.
  • Nakit ödeme!
  • Türkiyenin Her Noktasından hurda alımı
  • Üstün ve Kaliteli Hizmet.

Vizyonumuz

İstanbul Hurda Dönüşüm olarak en büyük vizyonumuz, hurdacılık sektöründe en yüksek kalitede ve hızlı şekilde hizmet vermektir. Bizleri hurdacı telefonundan arayarak, sanayi türü hurda alımı yapıyoruz, öğrenebilirsiniz.  Hurdacı firmalar arasında en çok tercih edilen olma yolunda emin adımlarla ilerleyen İstanbul Hurda Dönüşüm her daim size en yakın hurdacı konumundadır. Nakit ödeme ile hurda alımı yaparak İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet gösteren firmamız, her zaman en kaliteli hurdacılık hizmetini vermeyi amaçlamaktadır. Satmayı planladığınız her türlü demir hurdası için firmamızdan anında hurda fiyat listesi alabilmeniz adına teknik destek hizmetimizi sürekli geliştirmeye gayret ediyoruz.

Firma Tarihçesi

”İstanbul Hurda Dönüşüm olarak 14 yıldır İstanbul’un bir çok semtinde geri dönüşüm faaliyetleri göstermekte olup bu kadim şehrin her yerinden hurda alımı yapmaktayız. Demir hurdası, alüminyum hurdası, kablo hurdası, bakır hurdası, elektronik eşya hurdaları, plastik hurda çeşitleri, her nevi kağıt türleri çelik konstrüksiyon yapıların yıkım, kırım ve hafriyat işleri ile ilgi profesyonel çözüm odaklı çalışmaları lisanslı entegre geri dönüşüm tesisinde faaliyet göstermektedir.

Adresten Hurda Alımı Konteyner Hizmeti

İstanbul’un hangi semtinde yaşarsanız yaşayın, evinize en yakın hurdacı, İstanbul Hurda Dönüşüm firmasıdır. Nakit hurda alan firmalardan biri olan İstanbul Hurda Dönüşüm, adresten hurda alımı konteyner hizmeti ile hurdacılık sektörünün öncüleri arasındadır. Bizi aradığınız anda adresinize doğru yola çıkıyor ve hurdalarınızı sizin için en yüksek fiyattan alarak bu alanda para kazanmanızı sağlıyoruz.

Hurdalarınızı sizlerin gözü önünde büyük bir hassasiyetle tartıyor ve ücretini peşin olarak ödüyoruz. Hurdalarınız, sizlerin de güvenini kazanmak adına elektronik hassas kantarlarda tartılmaktadır. Müşterilerimiz dilerse, hurdaları bildikleri veya kendilerine ait olan kantarlarda da tartabilirler.

Bina Yıkımı İşleri

İstanbul Hurda Dönüşüm olarak, bina yıkım işlemi de yapmaktayız. Bina yıkım işlerinizi, çıkacak olan hurdaları tarafımızca almak şartıyla ücretsiz olarak yapıyoruz. Bu alanda tecrübe sahibi yıkım ekiplerimiz, binanızın yıkımını çevreye hiçbir zarar vermeden büyük bir özen ve hassasiyetle tamamlayacaktır. Ayrıca bina yıkım işlemleri için, son derece teknolojik ve kullanışlı cihazlara sahibiz. İlgili hurdacı numarasından bize ulaştıktan sonra sadece adres vermeniz yeterlidir, sonrasında geriye kalan tüm işlemleri size hiçbir zahmet vermeksizin biz gerçekleştiriyoruz.

İstanbul gibi sık inşaatlar ile örtülü bir şehirde bina yıkım işlemleri zor ve tehlikelidir. Bina yıkım işlerini, deneyimsiz ekiplerin yapması durumda ortaya birçok risk ve tehlike durumu çıkabilir. Yıkım işlemleri, tecrübeli bir ekip ve teşkilatlı malzemelerle yapılmalıdır. Bu alanda deneyimli yıkım ekibi ve tam teşkilatlı yıkım malzemelerine sahip olan İstanbul Hurda Dönüşüm, her türlü yıkım işlerinizi binadan çıkan atık hurda karşılığında tamamen ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İkinci El İnşaat Malzemeleri Alım Satımı

İkinci el inşaat malzemeleri alım satım işlemleri de yapan firmamız, inşaat sahalarında bulunan atık hurdalarınızı ve ikinci el malzemelerinizi hatrı sayılır ücretlere satın almaktadır. Yıkılan inşaatlardan çıkan inşaat demiri, iskele, çatı sacı, teleskopik direk ve daha bir çok ikinci el inşaat malzemesinin alım satım işlemlerini yapıyoruz.

Ayrıca orijinal ayarında satılık 2. el inşaat malzemeler için ilgili hurdacı telefonundan firmamıza ulaşabilir, satın almak istediğiniz hurda türü hakkında stok durumu ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Çelik Çatı ve Çelik Konstrüksiyon Fabrika Sökümü

İnşaat sektörünün en geniş çaplı yayıldığı şehir, hiç şüphesiz ki İstanbuldur. Türkiye sanayiciliğinin öncüsü olan mega kent şehir, birçok iş yeri ve fabrikayı da bünyesinde barındırmaktadır. Kiremit, tahta ve klasikleşmiş diğer inşaat malzemelerine göre daha sağlam ve güvenilir olan çelik çatılar ve hiçbir şekilde yağıştan etkilenmeyen, doğal afete ve yangına dayanıklı, en önemlisi de hafif olması ile bilinen çelik konstrüksiyonlar, sanayi ve iş yerlerinde oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Bu nedenle Çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümü hizmeti, İstanbul gibi büyük bir şehirde büyük önem arz etmektedir.

Çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümü işlemi, zor olmasının yanında uzman ekiplece yapılması gereken bir iştir. İstanbul Hurda Dönüşüm olarak, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde Çelik çatı sökümü ve çelik konstrüksiyon fabrika sökümü hizmeti vermekteyiz. Bu işe yıllarını adamış firmamız, deneyimli çalışanları ile uzun yıllardır en profesyonel hizmeti vermeyi hedeflemektedir. İster Avrupa yakasında olun, isterseniz de Anadolu yakasında…

Tüm hurdacılık işlemleriniz için bir telefon uzağınızdayız. Çelik konstrüksiyon fabrikanızın söküm işlemlerini çevreye hiçbir zarar vermeden, tamamen sistematik bir şekilde ve güvenlik önlemleri dahilinde yapıyoruz. Söküm işlemi sonrası çıkan demir parçalarını en yüksek fiyattan alarak bu alanda kâr yapmanızı sağlıyoruz. Her türlü hurdacılık işleminiz için bizi arayarak fiyat bilgisi almayı unutmayın. İstanbul genelinde çalışan firmamız, 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz teknik destek ekibiyle her zaman hizmetinizdedir.

Moloz ve Atık Nakliyesi

Son günlerde yaşadığı deprem tehlikeleri ile gündeme gelen İstanbul’da birçok bölge kentsel dönüşüme adım atmış durumda. Kentsel dönüşümde, eski binalar yıkılarak yerine yeni binalar inşa edilmektedir. Kentsel dönüşüm kapsamındaki eski binaların yıkım işlemi için moloz ve atık nakliyesi gereklidir. Yıkım sonrası ortaya tonlarca kilo ağırlığında moloz yığını çıkar ve bu molozların nakliyesi için gerekli donanıma sahip araçların kullanılması gereklidir.

İstanbul Hurda Dönüşüm olarak İstanbul’un tüm ilçelerinde moloz ve atık nakliyesi hizmeti vermekteyiz. Nakliye işlemini çevreye hiçbir zarar vermeden yapan firmamız, nakliyesini gerçekleştirdiği molozları belediyenin belirlediği moloz ve çöp tahsis alanlarına boşaltmaktadır. Moloz ve atık nakliyesi işleriniz için İstanbul Hurda Dönüşümü, ilgili hurdacı numarasından dilediğiniz gün, dilediğiniz saatte arayabilirsiniz.

Çıkma Pvc Kapı Pencere ve Çelik Kapı Temini

Yıkım işlemine karar verilen binalardan, yıkım öncesinde zarar görmemesi için kullanılabilir durumdaki kapı, pencere, diğer mutfak ve banyo malzemelerine çıkma malzeme denmektedir. İstanbul Hurda Dönüşüm’de çıkma ppc kapı pencere mevcuttur. Kullanılabilir durumdaki çelik kapıların fiyatını öğrenmek için firmamızı arayabilirsiniz.

Ayırca binanızın yıkım işleminden önce sökmüş olduğunuz malzemeleri en yüksek fiyattan satmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. İstanbul, hurda alım satım işleriyle uğraşanlar için çok avantajlı bir şehirdir. Siz de elinizdeki hurdaları yüksek fiyattan satarak para kazanabilir, sıfır ayarındaki 2. el malzemeleri hurdacılardan en ucuz fiyata temin edebilirsiniz. Bu konuda evinize en yakın hurdacı firması İstanbul Hurda Dönüşüm’dür.

Call Now