0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
30 Haziran 2020
52 kez görüntülendi

GEBZE HURDACI

Gebze hurdacı Elinizde bulunan hurdalar ile kazanç sağlamak artık mümkün. Tek yapmanız gereken şey ise ilk önce elinizde bulunan hurdaların ortalama miktarını öğrenmeniz ve bizimle iletişime geçmenizdir. Ayrıca sizden, elinizde bulunan hurdaların birkaç fotoğrafını da istemekteyiz. Böylelikle hurdalarınız için en doğru fiyat bilgisine, İstanbul Hurda Dönüşüm firması ile kolayca sahip olabilirsiniz. Ayrıca, hurdacı firmamız ile irtibata geçmeden, bizden fiyat bilgisi almadan hurda satış işlemi yapmamaya özen gösteriniz. Bunun sebebi, biz, İstanbul Hurda Dönüşüm firması olarak elinizdeki hurdalara her zaman en doğru fiyatı veriyoruz.

Hurdamı nasıl degerlendirebiliririm ?

Gebze hurdacı , özellikle de liman kenti olması vesilesiyle hurdacılık sektörünün de oldukça gelişmiş olduğu yerler arasındadır. Biz de Gebze’de bulunan hurdalarınız için adresinize geliyoruz, yerinde ve değerinde nakit fiyat hurda alım işlemi gerçekleştiriyoruz. İstanbul Hurda Dönüşüm firması, elinizde bulunan hurdaları her daim nakit fiyat ile alır. Özellikle de yapı tadilatı sırasında oldukça kullanışlı ve geri dönüştürülmesi kolay olan hurdalar birikir. Elinizde bu tip tadilat hurdalarından var ise hiç zaman kaybetmeden firmamız ile iletişime geçin ve hurdadan anında kazanç sağlayın. İstanbul Hurda Dönüşüm olarak hedefimiz, müşterilerimizi her daim memnun etmek ve onlara hakkını vermektir.

Hurdacılık Sektörü Gebze Hurdacı ve Hurda Fiyatları

Parçalanmış, kırıntı durumuna gelmiş, işe yaramayacak şekilde bozulmuş veya hasar görmüş, eskimiş metal parçası ve her türlü eşyaya hurda denmektedir. Bu hurdaları satın alan ve bunun ticaretini yapan kimselere de hurdacı denir.

Hurdacılık sektörü, halk tarafından pek tanınmayan bir iş kolu olsa da ülkemiz dahilinde yaklaşık olarak yarım asırlık bir geçmişe sahiptir. Hurdacılık sektörünün ülkemizde gelişmesi ve ilerlemesi ise ilk olarak 1950 yıllarının sonlarına doğru başladı. Bu yıllarda, hurda metalleri ilk defa hammadde olarak kullanıldı ve bununla birlikte, demir eritme ocakları, demir çelik fabrikaları açıldı ve hurdacılık sektöründe de adeta yeni bir dönem başlamış oldu. Hurdacılık sektörü üzerine açılan fabrikalar ve diğer işyerleri ile birlikte, bu alanda kullanılmak üzere yeni hurda depoları da faaliyete geçmiş oldu. Hurdacılık sektöründe açılan işyerleri ve depoların sayısı ise günümüz koşulları dâhilinde binlerce adeta ulaşmıştır. Bu da ayrıca, hurdacılık sektörünün günümüz koşullarında çok önemli istihdam kolu olduğunun en önemli göstergelerinden biridir.

Hurdacılık sektörü, geçmiş yıllara bakıldığında sadece evlerin kenarlarında veya sınırlı sayıdaki sanayilerde toplanan hurdaların işlenmesinden ibaretti. O dönemlerde, sadece birkaç araç ile toplanan hurdalar bu fabrikalara götürülüyordu ve çok kısıtlı bir oranda işleme – üretme yapılıyordu. Bu günlerde ise hurdacılık, sanayi sektörünün en önemli kollarından biri haline gelmiş ve neredeyse tüm illerde ve hatta birçok ilçede de varlığını devam ettirmektedir. Bununla birlikte hurdacılık sektörü, sadece hurda toplama ve toplanan bu hurdaları sevk etmek işlemleri ile sınırlı kalmayıp; bu hurdaları işleyen fabrikaların da özel isteği üzerine taş, tahta, cam, kumaş parçası, naylon vb. gibi yabancı maddelerin toplanması, arındırılması, kesilmesi ve özel makineler ile sıkıştırılarak yığılması da sağlanmaktadır.

Gebze Hurdacı Adresten Hurda Alımı Yapan Firmalar

Bu tip yabancı maddelerin preslenerek balya haline getirilmesi, yüklemeyi, boşaltmayı daha kolay ve zahmetsiz bir hale getirmektedir. Balya haline getirilen bu yabancı atıklar, ahtapot kepçeler ve mıknatıslar kullanılarak yüklenmesi, yükleme ve sevkiyat anlamında da bu sektörde önemli bir kolaylığı da beraberinde getirmiştir. Tüm bunların yanında hurdacılık, ülkemiz genelinde binlerce kişiye istihdam sağlaması ile birlikte bu sayı gün geçtikte ve bu sektör geliştikçe daha da artmaktadır.

Bunun en büyük kanıtı ise, hurdacılık sektörünün geçmiş yıllar dâhilinde sadece birkaç kişi ile halledilebilir olduğudur. Hurda yükleme, taşıma ve işleme alanında çalışan ve çok sınırlı sayıda olan hurda sektörü çalışan sayısı, bugünün standartları göz önünde bulundurulduğunda, hurdacılığın her türlü kolunda, çok geniş sayılarda faaliyet göstermektedir. Ülkemizin en gelişmiş hurdacı firmalarından biri olarak İstanbul Hurda Dönüşüm firması olarak, hurdalarınızı en yüksek fiyattan satın almakta ve siz değerli müşterilerimize de her daim en iyi fiyat teklifini vermekteyiz. İstanbul Hurda Dönüşüm, hurdalarınızın toplanması ve yüklenmesi anlamında sizler için her türlü kolaylığı sağlamaktadır ve bu işin her iki tarafın faydasına sonuçlanması için çaba sarf etmektedir.

GEBZE Demir Hurda Alıyoruz

Demir, en ağır madenlerden biridir. Bu denli ağır olan demir madeni, hemen her yapı türünde kullanılmaktadır. Demire olan ihtiyaç ise, kullanım standardına göre oldukça fazladır. Hurda demir alım aşamasında, ilk olarak hurda demirler toplanır ve parçalama merkezlerine gönderilir. Daha sonra, burada parçalanan hurda demirler, yüksek ısılar ile eritilip levha haline getiriliyor. Levha haline getirilen hurda demirler ise imalat firmalarına satılıyor. Yeniden dökülen hurdaları satın alan imalat firmaları da bu demirleri tekrardan eriterek, kullanım alanına göre kalıplaştırıp, demirden yapılan yeni tip malzemeler oluşturuyor. Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda da, demir hurdasının her ne kadar ağır olmasına karşılık, geri dönüşümü kolay bir maden olduğunu söyleyebiliriz.

GEBZE Alüminyum Hurda Alıyoruz

Hurdacı firmamız, Gebze’de bulunan alüminyum hurdalarınızı da yerinde satın alarak direkt olarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi edinmek ve güncel alüminyum hurda fiyatlarından haberdar olmak için dilediğiniz gün ve zamanda firmamızı arayabilirsiniz. Gebze alüminyum hurda alan firmalar arasında olup, yine sizin belirlediğiniz gün ve saatte adresinize gelerek alüminyum hurdalarınızı yerinde satın alıyoruz.

Kullanım alanı oldukça geniş olan alüminyum, günümüzde birçok yapı ve malzemede yer almaktadır. Alüminyum; kapı ve pencere kolları, tencereler, küpeşteler, korkuluklar, mutfak tavaları ve daha birçok farklı üründe kullanılmaktadır. Bu ürünler, doğal olarak yıllar geçtikçe yıpranmakta ve kullanılmaz hale gelmektedir. Bu durumda ise, alüminyum hurdaları boştan yere çöpe atmaktansa, bu hurdaları değerlendirip maddi kazanç sağlamak her zaman daha avantajlıdır. Elinizde bulunan alüminyum hurdaları değerlendirmeniz ve bu hurdalardan maddi kazanç sağlamanız adına sizlere en iyi desteği de bizler sağlamaktayız. Firmamızı arayarak, bu konuda detaylı bilgi edinebilirsiniz.

GEBZE Bakır Hurda Alıyoruz

Bakır, harika bir iletken olması ile birlikte hurdacılık sektöründe de çok önemli bir değere sahiptir. Elektrik akımını çok kolay bir şekilde ileten bakır, elektronik ve elektrik alanında çok geniş bir kullanım standardına sahiptir. Bu nedenle, hurda bakır madeninin çıkarılması ve işlenmesi de, bakır fiyatının seviyesine bağlı olarak oldukça maliyetlidir. Gebze sınırları içerisinde hurda bakır madeni bulunan kişiler, bu sayede kazanç sağlamayı hedefliyor ise firmamız ile dilediği zaman iletişime geçebilir. Firmamız, Gebze’nin her neresinde olursanız olun, adresinize gelerek yerine bakır hurda alım işlemi yapmaktadır. Bakır madeninizin ücreti ise size peşin olarak ödenir. Bakır hurda fiyatı

GEBZE Kâğıt alanlar hurdacı karton hurda dönüşüm

Gebze sınırları içerisindeki iş yerinizde bulunan kayıt atıklarınızı en iyi şekilde değerlendirmek konusunda fikriniz yoksa anında firmamızı arayabilirsiniz. Anlaşma sağlamamız durumunda, adresinize gelerek kâğıtlarınızı yerinde alıyoruz. Bu sayede, elinizde bulunan kağıtlardan hem siz kazanç sağlamış oluyorsunuz ve hem de bu işlem sayesinde ülke ekonomisine de ciddi miktarda getiri sağlanmış oluyor. Ayrıca, binlerce ton kağıdın geri dönüşümünü sağlayan firmamız, bu sayede daha az ağacın kesilmesini sağlayarak doğayı koruma konusunda da oldukça etkilidir. Kağıt hurda fiyatı

GEBZE Kurşun HURDASI Alıyoruz

Kurşun madeni, her ne kadar insan vücudu için zararlı olsa da yine de hayatımızın vazgeçilmez bir parçasıdır diyebiliriz. Gündelik hayatımızdaki aktivitelerimiz esnasında kullandığımız cihaz, araç, sistem, malzeme ve diğer birçok şeyin yapısında kullanılan kurşun madeni, hayatımızı da çok önemli ölçüde kolaylaştırmaktadır.

Akü, mühimmat, matbaa, boru, alaşım, boya, cam, radyasyon, çeşitli sanayi kolları,   ve X-ışınlarından korunma cihazlarında kurşun madeni kullanılmaktadır ve bu maden adeta bu cihazların temel yapısını oluşturmaktadır. Ancak kurşun madeni, bilinçsizce kullanılarak çevreye atılması durumunda doğa için oldukça zararlı bir hal alabilmektedir.

GEBZE Pirinç (Sarı) HURDASI Alıyoruz

Dövülebilirlik bakımından en avantajlı hurdaların başında Pirinç, yani halk arasındaki adıyla Sarı hurdası gelir. Bakır madenine çinko madeni karıştırılarak elde edilen ve sarı renge sahip olan alaşımlara pirinç maden adı verilmiştir. Pirinç madeni parlak bir yapıya sahip olup, çinko oranının yükselmesi ile de sarı renge dönüşmektedir. Pirinç madeninin kullanım alanları ise şunlardır; Kişisel süsleme ürünleri, yüzük, küpe, broş ve kolye. Bunun yanında, çeşitli müzik aletleri, raptiye çivileri ve bazı makine parçalarının yapımında da sarı hurdası kullanılmaktadır.

GEBZE Çinko HURDASI Alıyoruz

Demir ve alüminyum madeninin ardından dünya üzerinde en çok kullanılan ve en çok rağbet gören maden, çinko madenidir. Çinko madeni; demir – çelik, korozyon karşıtı direnç artırılma işlemi, döküm sanayisi dâhilinde kullanılan pirinç, özel alaşım yapımı, çatı inşaat ve kaplama malzemeleri, lastik, pil yapımı ve diğer birçok farklı ürün, yapı, cihaz ve malzemenin yapımında çinko madeni kullanılmaktadır.

GEBZE de Alım Satım Yaptığımız Hurda Türleri ;

Hurda Çelik Konstrüksiyon, hurda paslanmaz çelik, alüminyum sac, dkp hurda, inşaat demiri, paslanmaz sac, inşaat iskelesi, çelik boru, pik talaşı, hurda sac, çelik halat, hurda boru, demir boru, çelik boru, demir talaşı, Hurda Çelik Konstrüksiyon, raf, çelik, çatı paneli, alüminyum talaşı, hurda çatı sacı, hurda trapez sac, çelik halat, , çelik kablo, hurda çatı makası, alüminyum tel, ofset matbaa kalıpları, alüminyum profil, alüminyum kablo, alüminyum talaşı, plastik granül, plastik boru, demir çit, demir parmaklık

Hurda demir korkuluk, yıkım söküm işleri, demir merdiven sökümü kesimi, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı motoru, jeneratör,  klima hurdası, şanzıman, ikinci el fan, hurda araba parçaları,  hurda vinç parçaları, hidrolik piston, drenaj pompaları,  hidromotor hurdası, pvc pencere sökümü, hurda pimapen, pvc kapı, hurda köşebent, pvc pencere,  hurda ray demiri, hurda asma tavan, ikinci el asma tavan sökümü, hurda pres, enjeksiyon makinesi, hurda kırma makinesi, hurda kalorifer kazanı, kalorifer borusu, hurda konteyner, torna, ekskavatör, yük konteyneri, tır dorsesi

Klima santralleri, pet şişirme makinesi, kamyon dorsesi, sarı çıkma musluk, demir su boruları, klima santralleri, pet şişirme makinesi, hurda makine, klima santralleri, pet şişirme makinesi, soğutma sistemleri, matkap, sanayi makinaları, tekstil makinaları, alüminyum havalandırma kanalları, sandviç panel, metal, alüminyum kapı, rulman, pimaş boru, hurda civata, zincir, çıkma dükkan kepenk, yangın merdiveni sökümü, hurda yangın merdiveni, çelik direk, asansör hurdası, demir direk, demir kapı, asansör kabini, döküm petek, hurda petek, elektrik kablo makarası, metal kablo makarası, ikinci el elektrik motoru, imalat artığı dkp, ikinci el çıkma çelik jant, yerinde satın alıyoruz. Bu tip hurdaların güncel fiyat bilgisini öğrenmek, elinizdeki hurdalarınızı değerlendirmek ve aklınıza takılan her türlü sorunun cevabı için firmamızı arayabilirsiniz.

Gebze Hurdacı Alım Satım Yaptığımız İkinci el Malzemeler

Firmamız, Gebze sınırları içerisinde hemen her türlü hurda malzemenin alım satım işlemini yapmaktadır. Firmamızın Gebze’de ikinci el alım satım yaptığı malzemeler şunlardır; inşaat iskelesi, hurda trafo, demir boru, hurda inşaat iskelesi, çatı paneli, hurda çatı sacı, trapez sac, çelik konstrüksiyon, hurda çatı malzemesi, çatı makası, ikinci el çatı sacı, defolu çatı sacı, oluklu sac, hurda jeneratör, cephe paneli, sandviç panel, defolu çatı sacı, demir kapı, şantiye konteyner, inşaat konteyner, personel kabini, hurda bekçi kulübesi, teleskopik direk, işçi kabini, prefabrik kabinler, Çıkma Raf, kompresör, redüktör, hurda İnşaat demiri, hurda pimaş boru, pano, çelik depo ve çelik antrepo. Bu malzemeler, elinizde bulunduğu takdirde ve bu malzemelerden kazanç sağlamayı hedeflediğiniz durumlarda firmamızı arayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now