0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dilovası Hurdacı

30 Haziran 2020
35 kez görüntülendi
dilovası hurdacı, hurda fiyatları

Dilovası Hurdacı

Dilovası hurdacı, hurda işlevini tamamlamış ve kullanılamayacak hale gelmiş olan nesne veya eşyaların kalanlarına verilen bir isimdir. Bu eşyalar demir, plastik, elektronik, kağıt veya diğer türlerdeki nesneler olabiliyor. Dilovası hurdacı olarak hizmet veren firma olarak kullanılamayacak hale gelmiş nesnelerin satın alınarak dönüştürülmesi hizmetini veriyoruz.

Böylelikle kullanılmayacak hale gelen eşyaların çevre kirliliğine ve evlerde kalabalığa neden olmasını engelliyoruz. Ellerinde bulunan hurdaları satarak para kazanmak isteyen kişilerin adreslerinden hurdalarını alarak onlara hurdaları karşılığında nakit ödeme yapıyoruz.

Sonrasında da hurda dönüştürme tesisimizde hurdaların dönüştürülmesi işlemini gerçekleştiriyoruz. Aldığımız hurdalar arasında kağıt hurdası, alüminyum hurdası, çinko hurdası, demir hurdası, bakır hurdası, kurşun hurdası, krom hurdası, sarı hurdası, plastik hurdası ve teneke kutu hurdaları yer alıyor.

Dilovası Hurda Demir Alıyoruz

Müşterilerimizin adreslerinden Dilovası hurda demir alıyoruz. Demir hurdası özellikle inşaat alanlarında daha çok çıkan hurda türüdür. Özellikle binaların yıkılması sırasında çok fazla demir hurdası çıkabiliyor. Bizlerde firma olarak bu hurdaları yüksek fiyatlarla satın alarak hurdaların sahiplerine bir kazanç yolu açıyoruz.

Ayrıca demir hurdası sanayi sektöründe de yaygın olarak ortaya çıkıyor. Bu sebeple sanayi alanlarında bulunan demir hurdalarının da alımını yapıyoruz. Ellerinde demir hurda olan kişiler bizlere ulaştıklarında Dilovası’nda verdikleri adrese giderek hurdalarını alıyoruz. Demir hurdasının kilosunu ölçerek teslim aldığımız anında da hurda sahiplerine ücretlerini nakit şekilde ödüyoruz.

Rakiplerimizin aksine taksitli veya veresiye iş yapmıyoruz. Ayrıca demir hurdaları için bina yıkım hizmetimizde bulunuyor. Binalarının yıkımına ihtiyaç duyan kişiler demir hurdası veya inşaat hurdası için bizimle anlaşarak yıkım yaptırabiliyorlar. Bu sayede bizler yıkım yaparak yıkım alanından çıkan demir hurdalarını alıyoruz. Bina sahipleri ise ücret ödemesi yapmadan binalarının yıkımını yaptırmış oluyorlar.

Dilovası Alüminyum Hurda Alıyoruz

On dört yıldır hurda işinde olan firma olarak dilovası alüminyum hurda alıyoruz. Böylelikle işlevini yitiren alüminyumların evlerde, sanayi alanlarında veya diğer alanlarda boş yere beklemesini önlüyoruz. Ayrıca alüminyum hurdanın miktarına bağlı olarak da hurdaları ellerinde bulunduran kişilerin hurda üzerinden ek kazanç elde etmelerini sağlıyoruz.

Ayrıca işlevini bitirmesi sebebiyle çöpe atılma ihtimali yüksek olan alüminyum hurdaları satın alarak geri dönüşümünü yapıyoruz. Böylelikle de doğaya zarar verecek çöplerin oluşmasını önlüyoruz. Alüminyum hurda sahiplerine ellerinden hurdalarını çıkarabilmeleri amacıyla onların memnun olacağı ve piyasa değerine uygun fiyatlar sunuyoruz.

Ücretini peşin ödeyerek satın aldığımız alüminyum hurdalar arasında alüminyum tel, jant, profil, kutu ve radyatör yer alıyor. Bu hurdaları kilo fiyatına göre satın alıyoruz.

Dilovası Bakır Hurda Alıyoruz

Elinde bakır hurda olduğunu söyleyerek bizimle iletişime geçen kişilerin verdikleri adrese giderek Dilovası bakır hurda alıyoruz. Bakır iletkenliği sebebiyle her alanda kullanıma uygun madenler arasında bulunuyor. Bu sebeple de işlevini yitirmiş olan bakır malzemelerin hurdaları da oldukça fazla oluyor.

Bizler de bu hurdaların değerlendirilmesi ve doğada kirliliğe sebep olmaması için hizmet veriyoruz. Ellerinde bakır hurda olduğunu söyleyerek bizimle iletişime geçen kişilerin hurdalarını alıyoruz. Alım yaptığımız bakır hurdaları arasında lama bakır, soyma bakır, kırkambar, külçe bakır ve granür bakır hurdaları bulunuyor.

Hurda araçlarımızla gittiğimiz adreste bakır hurdaları tartarak kilo fiyatına uygun şekilde ve firmamızın yüksek fiyat politikasına uygun olarak ödeme yapıyoruz. Bakır hurdalar için verdiğimiz ücretin piyasanın en uygun ücreti olduğunu iddia ediyoruz.

Bu sebeple fiyat konusunda çekince yaşayan kişilerin piyasayı araştırmalarını öneriyoruz ve genellikle o kişiler yaptıkları araştırmalar sonrasında en uygun fiyatın bizde olduğuna karar veriyorlar. Sizler de elinizde bulunan bakır hurdalarınız üzerinden para kazanmak isterseniz firmamızla iletişime geçebilir ve fiyat teklifimizi alabilirsiniz.

Dilovası Krom Hurda Alıyoruz

Hurda ücretini anında ödeyen firma olarak Dilovası krom hurda alıyoruz. Kiloyla satın aldığımız krom hurdaların tartımı sonrasında ücretini vakit geçirmeden sahibine nakit olarak ödüyoruz. Satılabilecek miktarda krom hurdasına sahip olduğunu söyleyerek whatsapp numaramızdan bizimle iletişime geçen kişilerin hurdalarını vakit kaybetmeden alıyoruz.

Ayrıca sürekli krom hurdası çıkımı olan sanayi alanlarında anlaşma yaparak sürekli alım yapabiliyoruz. Alım yaptığımız krom hurdaları arasında paslanmaz 430, 202, 310, 316 ve 304 olarak ifade edilen krom hurdalar yer alıyor.

Dilovası Hurda Fiyatları

Yüksek fiyatlı ve anında ücret ödemesi yapan firma olarak bizleri tercih etmek isteyen kişiler Dilovası hurda fiyatları ne kadar merak ediyorlar. Firma olarak aldığımız hurda fiyatlarında güncel hurda listesini dikkate alıyoruz.

Bu fiyat listesine uygun veya biraz daha yüksek olacak şekilde fiyatlandırma yapıyoruz. Yaptığımız fiyatlandırma alacağımız hurdanın türüne göre farklılık gösteriyor. Hurdaların türünü ve kalitesini ise firmamıza ait olan hurda belirleme araçları aracılığıyla belirliyoruz. Bu sayede hem kendi açımızdan hem de hurda satan kişi açısından haksız kazancın ortaya çıkmasını önlüyoruz.

Yaptığımız kalite ve tür tespitinden sonra da müşterilerimizi memnun edecek hurda fiyatlandırması yapıyoruz. Bizlere verilen hurdaları adet olarak değil kilo hesabına göre fiyatlandırıyoruz. Böylelikle kilo ne kadar ağır basarsa hurda sahipleri o kadar kazanç elde edebiliyorlar.

Bunun dışında ellerinde olan hurdaların türü hakkında bilgi sahibi olanlar bizimle çalışmayı düşündüklerinde fiyat bilgilendirmesi için bize ulaşabiliyorlar. Bu sayede onlara fiyatlarımızı söylüyor ve hurdalarını almamıza onay verdiklerinde de Dilovası adreslerine giderek hurdalarını alıp ödemelerini yapıyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now