0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Derince Hurdacı

30 Haziran 2020
32 kez görüntülendi
derince hurdacı, hurda fiyatları, kocaeli hurdacı

Derince Hurdacı

Derince hurdacı, Kocaeli’nin Derince ilçesinde hurdacılık hizmeti yapan en iyi firmalardan olan firmamız, metal geri dönüşüm hizmeti veriyor. Kullanılamayan eşyaları ve atıkları da geri dönüştürüp doğaya katkıda bulunuyoruz. Derince Hurdacı olarak, en uygun fiyatları arıyoruz derseniz müşteri memnuniyetinde üst kalite iş yapan firmamız sizin için en uygunu olacaktır. Teklif vermek isterseniz, ilgili numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Demir, bakır gibi metalleri alıyoruz ve de sizlere en yüksek fiyatı da biz veriyoruz. İş kalitemiz bütün müşterilerimiz tarafından övülürken bu fırsatları siz de kaçırmayın. Tüm müşterilerimiz adına ve sektör adına kalite işlerimizden dolayı gurur duyuyoruz.

Derince Alüminyum Hurda Alıyoruz

Geri dönüşüm yaparak, artık kullanılmayan metalleri geri dönüştürüp doğayı koruyoruz. Kullanılmayan metalleri tekrar imalat sürecine kazandırarak Türkiye’de de ham madde ihtiyacını azaltıyoruz. Bu sayede hem doğaya hem de ülkemizin yararına da kazandırıyoruz. Metaller, Amerikan Demir ve Çelik Enstitüsü olan AISI’a göre Dünya’daki geri dönüştürülmesi en kolay ve de olağan olan malzemedir. Bunun yanında en geri dönüştürülebilir metaller arasında bakır ve de ayrıca alüminyum da yer alıyor. Derince Hurdacı olarak ve ayrıca yalnızca tek bir metal çeşidin de kalmayıp ayrıca ülkenin üretkenliğini artırıyoruz.

Atık malzemelerinizi, ham madde olarak kullanıp çevre kirliliğini de ayrıca engelliyoruz. Hava kirliliğinin, su kirliliğinin ve de toprak kirliliğinin önüne de geçiyoruz. Ham madde ihtiyacını azalttığımızda insan nüfusunun artışıyla artan anormal tüketimin doğal dengeyi bozmasının önüne geçip, doğaya verilen zararı en aza indiriyoruz. Bununla birlikte yeniden dönüştürdüğümüz metaller ile enerji tasarrufuna katkıda da bulunuyoruz. Yeniden kazanılabilir alüminyumun kullanılmasıyla beraber, sıfırdan imal edilmesi oranını yaklaşık %35’e kadar olan enerji tasarrufuna da firmamız tarafından kazanç sağlıyoruz.

Derince Bakır Hurda Alıyoruz

Ekonomiye oldukça katkısı olan geri dönüştürme işlemi, toplumda israfın önüne geçiyor. Kalabalık nüfusu olan yerlerdeki atık maddelerin çöplere atılmasını ve de en önemlisi olan çevre kirliliğini engelliyor. Derince Hurdacı olarak aldığımız metallerin, yeni bir iş kolu yaratıp istihdamı arttırmasına yardım oluyoruz ve de işsizliğin azalmasına katkıda bulunuyoruz. 2014 senesinde, ABD’de yani Amerika Birleşik Devletleri’nde ev içi kullanım ve de ihracat amaçlı 820.000 metrik ton bakır işlendi.

Yani bakırın piyasa değeri oldukça yüksek ve çok kullanılan bir ürün. Sizlere en yüksek fiyatlarla hizmet sunup metal borsası sayesinde en güncel fiyatlarla karşınıza geliyoruz. Zamanında ve ayrıca en önemlisi olan kaliteli işlerimizle firmamız alanında en çok tercih edilen firmadır. Demir içermeyen ve de metal gümüşü olan bakırı, kaliteli işçiliğimizle de işliyoruz. Neredeyse her alanda kullanılan gümüşü doğaya yeniden kazandırıyor ve de müşterilerimizi herkesten daha çok memnun da ediyoruz.

Derince Krom Hurda Alıyoruz

Gümüş gibi parlak olan krom metalik görünümlüdür. Sert ancak kolay kırılan yapıya sahip olan krom, periyodik tabloda 118 elementin arasında 24. sırada yer alıyor. Simgesi periyodik tabloda Cr olan krom metalinin ekonomik anlamda üretebildiği tek mineral kromitin kendisidir. Krom, döküm sanayisinde, otomotiv, banyo ve de mutfak metalleri gibi pek çok çeşitli sektörlerde de kullanılıyor. Metalurji sanayisinde cevherin en önemli kullanıldığı alan da paslanmaz çeliktir. Dünyada krom üretiminin yüzde 95’i ferrokrom üretimidir, yani paslanmaz çelik üretimidir.

Paslanmaz çelik, metal ve ayrıca silah sanayisinin çok önemli bir maddesi olarak yer alıyor. Çeliğe sertlik, kırılma ve de darbelere de karşı direnç veren krom, aşınmayı ve de en önemlisi oksitlenmeyi de engelliyor. Mermi, uçak, top, silah, gemi ve denizaltı gibi sanayilerde de kullanılıyor. Estetik görünmesiyle, son yıllarda bu malzeme tren vagonlarında, aydınlatmalarda, otobüslerde, petrol aramak için ve de merdiven korkuluklarında kullanılıyor. Ayrıca kromun ısıya dayanıklı olması yüksek verimi olan türbin motorlarında da kullanılıyor. Derince Hurdacı olarak biz krom hurdalarınız için en uygun fiyatı sizlere sunuyoruz.

Derince Hurda Fiyatları

Firmamız olan Derince Hurdacı, müşterilere alanında en yüksek fiyat verenidir. Müşterilerimizin memnuniyeti önceliğimiz olup yaptığımız kalite işlerimizle gurur duyuyoruz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetimiz ile alanımızda oldukça istikrarlı ilerliyoruz. Ülkeye ve de doğaya yaptığımız güzel işlerle de bunu üst katına çıkarıyoruz. Hurdacılık işinde profesyonel olan firmamız kullanım dışında olan ürünleri, en yüksek fiyatlarla da müşterilerimize sunuyoruz. Hurda alüminyumlar, hurda borsasında piyasaya göre ortalama kilosuna göre 7 TL’dir. Hurda bakır fiyatları ise borsanın güncel verilerine göre kilosuna göre 37 TL’dir.

Hurda demir fiyatları ise kilosuna göre 1 TL 20 kuruştan başlıyor ortalama olarak. Ancak unutmayın ki firmamız yalnızca metallerle sınırlı kalmayıp birçok hurdaları kabul ediyor ve de firmamıza özel yüksek teklifleri kaçırmamak için teklif vermeyi unutmayın. Senelerdir hizmet veren firmamız Derin Hurdacı olarak iş prensibimiz doğayı korumanın yanında, ülkemizin ekonomisine katkı da bulunmak ve hurdacı arayanlar müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayabilmektir. Türkiye’de milyonlarca kullanılamayan hurdalar hiçbir kullanımda kullanılmaz iken sizlerin hurdalarını alıp yüksek fiyatlı da hizmetler sunuyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now