0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Darıca Hurdacı

30 Haziran 2020
45 kez görüntülendi
darıca hurdacı, hurda fiyatları, kocaeli hurdacı

Darıca Hurdacı

Darıca hurdacı Kocaeli’nin Darıca ilçesinde hizmet yapan firmamız Darıca Hurdacı %100 müşteri memnuniyeti ve verdiği yüksek fiyatlarla hurdacılık sektöründe zirvelerde yer alıyor. Sektörde adını zirvenin en tepesine çıkarmayı amaçlayan firmamız, müşterilerin en sevdiği firmalardan birisidir. Profesyonel ve yüksek teklif fiyatlarımızla farkımızı ortaya koyuyoruz. Ülke adına ve doğa adına birçok katkıda bulunuyoruz. Bildiğiniz üzere hurdacılık mesleğinin özü geri dönüşüme dayanıyor.

Bu yaptığımız geri dönüşüm işlemiyle doğadaki çevre, su, toprak ve hava kirliliklerinin var olan oranlarını en aza indiriyoruz. Gençlerimize daha sağlıklı ve temiz bir gelecek bırakmak için hurdacılık sektöründeki en iyi prensiple çalışıyoruz. Hurdacılık, eski madenleri veya plastik, kağıt gibi eşyaları tekrar, geri dönüşüm yaparak kullanılır hale getirme mesleğidir. Sandığından daha önemli sonuçları olan bu meslek, eskiye göre ülkemizde maalesef azalmakta. Ancak eksikliğini hissettirmemek amacıyla firmamız Darıca Hurdacı son hızla çalışmalarına devam ediyor ve ülkemizin kalkınmasına katkıda bulunuyoruz.

Darıca Alüminyum Hurda Alıyoruz

Geri dönüşüm, Dünya’nın kendini iyileştirebilmesi ve temizlenmesi için ilk önemli yoludur. Dönüşüm, kullanım dışı kalmış olan atıkların geri dönüştürülmesidir. Yani, tekrar kullanma fırsatına çevrilmesidir. Geri dönüşümün katkıları sanıldığından çok daha önemlidir. Normal bir hiç işlenmemiş üründe kullanılan enerji, geri dönüştürülmüş üründen çok daha fazladır. Bu da demek ki geri dönüştürülmüş her atıkta binlerce enerjiden tasarruf ediyoruz.

Yalnızca bununla kalmayıp Darıca Hurdacı firması olarak, ülkemizde ve de dünyada ham madde ihtiyacını karşılıyoruz. Bunların dışında da doğal enerji kaynaklarımızı yaptığımız işlerle koruyoruz. Atmosfere daha az salgılanan karbondioksit ve diğer zararları gazların salımını en aza indirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Verdiğimiz yüksek fiyatlarımızla da müşterilerimizi ve halkımızı geri dönüşüm yapmaya teşvik ediyoruz. Bir metal olan alüminyum dünyada en çok kullanılan metallerdendir.

Metallerin en güzel özellikleri tekrar tekrar dönüştürmesine rağmen kalitesini hiç ilk işlenmiş hali gibi koruyor olması. Geri dönüştürülen alüminyum ile imalat edilen ürünlerin size diğerlerinden %95 oranında enerji tasarrufu sağlayacağını biliyor muydunuz? Bir alüminyumdan kutusu yapılmış gazozlu içeceğin geri dönüşüm sonra size 3 saat boyunca televizyonunuzu çalıştırmak için yeterli enerji sağlayabileceğini biliyor muydunuz? Alüminyumların dönüştürülmemiş hallerinin Dünya tarafından parçalanabilmesi için ortalama 90 sene sürüyor.

Darıca Bakır Hurda Alıyoruz

Eğer değerlendirmek istediğiniz bakır ürünleriniz varsa firmamız Darıca Hurda sizin için hizmetinizde. Verdiğimiz yüksek fiyatlarla ve iş prensibimizle sizleri memnun edeceğimizi bilmenizi isteriz. Bakır, demir içermeyen bir metal olup en iyi iletken bir metal gümüştür. Geri dönüştürülen bakırların işlenmesi, bakir cevherden çok daha az enerji gerektirdiğini ve yaklaşık %85 ile %90 arasında tasarruf yaptığını biliyor muydunuz? 2014 yılında yerli bakırımızın yaklaşık %34’ü geri dönüştürülen malzemelerden kazanıldı.

Gittikçe ülkemizde işlevsel durumda olan bakır cevherleri maalesef azalıyor. Oysa Türkiye, Anadolu’da oldukça zengin bir bakır cevherlerine sahip bir ülke. Külçe üreticileri, bakır ve pirinç değirmenleri ve dökümhaneler gibi sanayi bölümleri tarafından yaklaşık üçte ikisi geri dönüştürülen bakır malzemelerinden geliyor.

Darıca Krom Hurda Alıyoruz

Krom, kimya, ateşe dayanıklı malzemelerin kullanıldığı sanayilerde, metalurji ve döküm sanayisi olmak üzere banyo ve otomotiv metalleri gibi sektörlerde kullanılıyor. Krom cevherinin en önemli olduğu sanayi metalurji sanayisidir. Özellikle paslanmaz çelik yapımında kullanılıyor ve bir ferrokrom üretimidir. Krom üretimi dünyada %95’i ferrokrom sanayisinde kullanılıyor. Ferrokrom özellikle silah ve metal sanayilerinin önemli ürünüdür. Çeliğe sertlik verip kırılma ve darbeye karşı güç verip aşınma ve oksitlenmeyi engelliyor.

Çeşitli kullanıldığı alanlar ise mermi, gemi, top ve denizaltıdır ve daha birçok alanlarda kullanılıyor. Estetik görünümü sebebiyle otobüs, aydınlatma sistemleri ve tren vagonlarında kullanılmaya başladı. Ayrıca petrol arama alanlarında da kullanılıyor. Darıca Hurdacı olarak sizlerin krom maddesi içeren geri dönüştürülebilir eşyalarınızı alıp doğaya kazandırmaktan gurur duyuyoruz. Değerli maden grubuna giren krom, çok kuvvetli bir metal olduğu için daha çok zırhlı araçlar gibi güçlü metaller gerektiren ürünlerde kullanılıyor. krom hurdası

Darıca Hurda Fiyatları

Hurda borsasına göre fiyatlarımız değişebiliyor ancak firmamız Darıca Hurdacı olarak, sizlere özel fırsatları kaçırmamak için elinizdeki ürünler için teklif vermekten kaçınmayın. Piyasadaki en yüksek fiyatları veren bir firma olarak Darıca Hurdacı, sizlerin, müşterilerin memnuniyeti için oldukça çalışıyoruz. Geri dönüşüme, doğamıza ve ülkemize kazandırdığımız bir sürü hurdalar ile ülkemizde istihdamı ileriye taşıyoruz.

Fırsatlarımızdan yararlanmak, teklif vermek ve aklınıza takılan soruları çözüme kavuşturmak için bize ilgili numaralarımızdan ulaşmayı unutmayın. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma olarak, asıl önceliğimiz müşterilerimizdir. Hurda borsasında pahalı fiyatlarını koruyan bakırdır. Şu anda güncel olarak yaklaşık ortalama kg hesabına göre bir bakır 37 TL’dir. Hurda demirlerin ise ortalama borsadaki kg hesabına göre fiyatı 1 TL 20 kuruştur.

Alüminyum ise demirden daha pahalı olup, borsadaki ortalama fiyatı kg hesabına göre 9 TL’dir. Krom cevherinin hurda borsasındaki fiyatları kg hesabına göre ortalama fiyatı 8 TL’dir. Bunların dışında bakırdan sonra değeri en yüksek olsan hurda sarıdır. Sarı hurda, kg hesabına göre ortalama 24 TL’dir. Yalnızca bu hurda türleriyle sınırlı kalmayıp ayrıca birçok geri dönüştürülen ürünleri firmamıza teklif vererek satabilirsiniz. Ve bu sayede doğaya ve ülkemizin kalkınmasına, atık eşyaların tekrardan kazandırılmasına yardımcı olabilirsiniz. Yaptığımız işte oldukça özgüvenli olduğumuz bir firma olarak bilmenizi isteriz ki bizi tercih ederseniz asla pişman olmayacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now