0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
19 Eylül 2019
344 kez görüntülendi

Çinko Hurdası Alan Firmalar

Çinko hurdalarınızı satın alırken kullandığımız sistem, Türkiye’nin en iyi hurda satın alma sistemleri arasında yer alır. İstanbul Hurda Dönüşüm olarak, bize hurda çinkosunu satmak isteyen çok değerli müşterilerimiz, ilgili hurdacı numarasından firmamıza ulaştığı taktirde, hurdalarınıza anında güncel fiyat teklifi veriyoruz. Hurdalarınızın asıl değerini ise, siz bize adresinizi ilettikten sonra adresinize doğru yola çıkıyor, hurdalarınızın özellik ve içeriğini test ediyor, daha sonra hurdaların cinsine baktıktan sonra çinko hurdanın kilo fiyatına göre maddi değerini hesaplıyoruz.

Adresten Çinko Hurdası Alımı

Çinko hurdalarınızı satın almak için anlaşma sağladıktan sonra hurdalarınızı size hiçbir zahmet vermeden araca yüklüyor, hassas kantarlar ile aracı önce boşken sonra da üzerinde hurdalar varken tartıp çinko hurdalarınızın ağırlığını hesaplıyoruz. Size güven vermek ve işimizi doğru yapmak adına, tartma işlemini sizin nezaretinizde gerçekleştiriyoruz.

Nakit Ödeme İle Çinko Hurdası Alımı

Yerinden hurda alımı yapan İstanbul Hurda Dönüşüm, hurdalarınızı hassas kantarda tartarak nakit ödeme ile hurda alımı yapmaktadır. Üstelik hurdalarınızı satmak için İstanbul’un neresinde olursanız olun, İstanbul Hurda Dönüşümü dilediğiniz günde ve dilediğiniz saatte arayabilirsiniz. İstanbul’da çinko hurdası alımı yapan firmalardan biri olan İstanbul Hurda Dönüşüm, hurdalarınızdan gelir elde etmenizi sağlıyor.

İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine kesintisiz hurdacılık hizmeti vermekteyiz. Çinko hurdası alan hurdacılarda bulunması gereken en önemli özellikler; deneyimli çalışma kadrosu, tam teşkilatlı malzemeler ve iş disiplinidir. İstanbul Hurda Dönüşüm olarak, deneyimli çalışma kadromuz, tam teşkilatlı iş malzemelerimiz ve iş disiplinimizle her zaman size en yakın hurdacı konumundayız.

Atık Hurda Konteyner Hizmeti

Ayrıca firmamızı dilediğiniz zaman arayarak, her türlü hurda çeşidi için hurda fiyat listesi isteyebilir ve dilediğiniz zaman hurdalarınızı en yüksek fiyattan bize satabilirsiniz. İstanbul Hurda Dönüşüm ile, hurdalarınız size artık kazanç kapısı olacak.

En Yakın Çinko Hurdacısı

İstanbul’un tüm semtlerine kesintisiz hizmet sağlayan Firmamız; Pendik hurdacısı Başakşehir hurdacısı, Bakırköy hurdacısı, Bağcılar hurdacısı, Büyükçekmece hurdacısı, Güngören hurdacısı, Esenler hurdacısı, Sultangazi hurdacısı, Zeytinburnu hurdacısı, Bayrampaşa hurdacısı, Fatih ve Silivri hurdacısı olarak da faaliyet göstermektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now