0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bina Yıkımı Hurdası Karşılığında Bedava

Anasayfa » Bina Yıkımı Hurdası Karşılığında Bedava

Bina Yıkımı | Hurda Karşılığında Yıkımı

Hurda Karşılığı Bina Yıkımı ve çatı söküm işlemi İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Asya Yakası’nda vermiş olduğumuz hurdacılık hizmetleri dâhilinde gerçekleşmektedir. Firmamız, kentsel dönüşüme giren binaların yıkımından arta kalan malzemeleri satın almaktadır. Bu malzemelere çelik kapı, PVC kapı pencere, asansör kabini, mutfak rafları ve dolaplar dâhildir. Bu malzemeler hakkında bilgi almak ve aklınıza takılan soruları iletmek için firmamızı arayabilirsiniz.

Bina Yıkımı Yapan Hurdacı

İstanbul Hurda Dönüşüm olarak, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde vermiş olduğumuz bina yıkım hizmetini büyük bir hassasiyetle gerçekleştirmekteyiz. Özellikle de kentsel dönüşüme girecek binalar, eski iş yerleri, depolar, fabrikalar ve apartmanlar gibi mekânların yıkım işlemleri için firmamızı arayabilirsiniz. Bina yıkım konusunda uzman kadromuz ve iş disiplinimiz ile beraber, gerçekleştirmiş olduğumuz her türlü hurdacılık faaliyeti dâhilinde çevreye hiçbir şekilde zarar verilmemektedir. Ayrıca firmamız, hurda karşılığı yıkım hizmeti gerçekleştirmesi ile beraber, arta kalan molozların taşınması işleminde de sizler için her türlü fedakârlığı sağlamaktadır.

Gerçekleştirilecek ola bina yıkım işlemi öncesinde, gerekli tüm güvenlik önlemleri alınmaktadır. Bu sayede, olası tüm kazaların da önüne geçilmesi hedeflenir. Alınan tedbirlerin ardından uzman ekiplerimiz, bina yıkımı planlaması yaparak bina çevresine emniyet şeridi çekerler. Yıkıma başlamadan önce bina çevresinin emniyet şeridi ile çevrelenmesi, yıkım bölgesine hiçbir vatandaşın girmemesini sağlamak adına çok önemlidir. Alınan geniş güvenlik önlemleri sayesinde de yıkılacak olan binanın çevresindeki diğer binalar, gerçekleştirilecek olan bina yıkım işleminden hiçbir şekilde etkilenmemektedir.

İstanbul hurdacı

İstanbul’da hizmet veren ve aynı zamanda İstanbul’un en büyük hurdacısı olan İstanbul Hurda Dönüşüm, bina yıkım işlemi olarak şu ilçelerde hizmet vermektedir.

İstanbul’un tüm semtlerine kesintisiz hizmet sağlayan Firmamız; Avcılar hurdacısı, Büyükçekmece hurdacısı Çatalca hurdacısı, Esenyurt hurdacısı, Küçükçekmece hurdacısı, Pendik hurdacısı Başakşehir hurdacısı, Bakırköy hurdacısı, Bağcılar hurdacısı, Büyükçekmece hurdacısı, Güngören hurdacısı, Esenler hurdacısı, Sultangazi hurdacısı, Zeytinburnu hurdacısı, Bayrampaşa hurdacısı, Fatih ve Silivri hurdacısı olarak da faaliyet göstermektedir.

Hurdası Karşılığında Bina Yıkımını Bedavaya Yapan Hurdacılar

Firmamız, sizleri bina yıkım maliyetinden tamamen kurtarmaktadır. Yıkılan bina enkazından çıkan hurda metallere karşılık olarak bina yıkım işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Bu sayede, bina enkazı ile oluşan moloz yığınlarının temizliği de büyük ölçüde yapılmış olur. Oldukça meşakkatli ve bir o kadar da zor olan bina yıkım işlemi, İstanbul Hurda Dönüşüm tarafından büyük bir dikkat, gayret, planlama ve hassasiyetle gerçekleştirilmektedir. Her türlü yıkım işlemini, çevre binalara hiçbir şekilde zarar vermeden yapıyoruz. Bunun için her türlü bilgi ve teknik donanıma sahip olan firmamız, aradığınız takdirde tam teçhizatlı ekiplerimizi adresinize yönlendirmektedir. Her türlü yıkım ve söküm işleri için İstanbul hurdacısını arayabilirsiniz.

Yıkım ve Söküm İşlerine Başlamadan Öncesinde Yapılanlar

  • Yıkım işlemi öncesinde, yıkılacak olan yerin bilirkişi tarafından incelenmesi ve gerçekleştirilecek olan yıkımın uygun olup olmadığı belirlenir.
  • Yıkım işlemi öncesinde, yıkılacak olan yerin doğal gaz, su, internet ve elektrik hatları tamamen kesilir.
  • Yıkım işlemi öncesinde, yıkılacak olan yerin çevresinde gerçekleşecek olumsuzluklara karşı geniş güvenlik önlemleri alınır.
  • Yıkım işlemi öncesinde, çevreye zarar vermemek ve yıkım esnasında oluşacak tozlanmaya karşı bol miktarda su bulundurulur.
  • Bina yıkım işlemi sonrasında, oluşan moloz yığınları ve çevre temizlenir.

Call Now