0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
28 Ağustos 2020
24 kez görüntülendi
beykoz hurdacı, beykoz hurda fiyatları, anadolu yakası hurda alan firmalar

Beykoz Hurdacı

Hurdacılık, eski eşyaların geri dönüştürülüp doğaya yeniden kazandırılmasıdır. Eski madeni ve plastik ürünlerde dahil olmak üzere birçok eşyalarınızı BEYKOZ Hurdacı olarak doğaya kazandırıyoruz. Yalnızca doğaya kazandırmakla kalmayıp aynı zamanda müşterilerimize en yüksek fiyatı veren firmalardan biriyiz.

Beykoz Hurdacı Firması

İstanbul’da hizmet veren en kaliteli firmalardan biriyiz. Müşteri memnuniyetinin ve verdiğimiz hizmetin kalitesi iş prensibimizdir. İnsanların ellerinde bulunan eski ürünlerin çöpe atılması sonucu ülkeye ve doğaya milyonlarca TL zarar yapılıyor. Bunu değiştirip elinizdeki eski eşyaların değerini öğrenmek için Beykoz Hurdacı firması olarak ilgili iletişim yollarımızdan bize ulaşıp en yüksek fiyatı alabilirsiniz.

Beykoz Bakır Hurdası Alanlar

Bakır oldukça önemli bir metaldir. En iyi iletken özelliğine sahip olduğu için birçok elektronik kablolarda bakır kullanılıyor. Bakırın üretimi ülkeler için oldukça önemli olup ekonomiye katkıda bulunan bir malzemedir. Türkiye, bakırın rezerv potansiyeli oldukça yüksek bir ülkedir ancak maalesef iyi bir şekilde değerlendirilemiyor.

Vakit geçtikçe tüm ülkelerin bakır ihtiyacı daha da artmaya devam ediyor bu da demektir ki bakır sahiden de önemli ve aranan bir metaldir. Bakır aslında günlük olarak kullandığımız tüm eşyalar da bulunuyor. Bunlardan bazılar: inşaat sektörü, cihazlar, elektronik sanayi, ev aletleri, motor, kimya sanayisi ve uçaklardır. Beykoz bakır hurdası alanlar sırasında en yüksek fiyatı veren ve en kaliteli iş sunan firmalardan biriyiz. Elinizde bulunan bakır hurdalarının değerini öğrenmek için bize ulaşın.

Beykoz Demir Hurdası Alanlar

Demir, bir metaldir. Metal hurda sektörü ise oldukça işlek bir hurda sektörüdür. Demirler oksijen fırınlarında, indüksiyon ocaklarında ve de entegre tesislerinde defalarca eritilerek defalarca yeniden kullanılabilen bir metaldir. Demirin kullanıldığı bazı yerler şöyledir: otomobil ve otomobil parçaları, vagonlar, mermi, iğneler, gemiler, plakalar, tüpler, teknelerdir. Beykoz demir hurdası alanlar arasında en iyi iş kalitesine firmamız sahiptir. Eğer hurdalarınızdan iyi bir gelir elde etmek istiyorsanız en yüksek fiyatlarımızla sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız.

Beykoz Sarı Hurdası Alan Hurdacılar

Evinizde bulunan hurdalarla ülkenizin ekonomisine hem de kendi cebinize katkıda bulunabileceğinizi biliyor muydunuz? Hurdacılara verdiğiniz hurdalarla yalnızca doğaya fayda sağlanmaz aynı zamanda ülkenin ve gelecek nesillerin adına da katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Sarı hurdalarınızı Beykoz sarı hurdası alanlar aracılığıyla ülkemize tekrardan kazandırabilirsiniz. Beykoz’da hizmet veren bir hurdacı firması olarak sarı radyatör, musluk sarıları, sarı hurda pirinç ve su saati sarıları gibi sarı hurdalarınıza en yüksek fiyatı sunan bir firmayız. Hem geri dönüşüme hem de kendi cebinize katkıda bulunmak istiyorsanız fiyat almak için bizlere ulaşın.

Beykoz Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum hurdalar geri dönüşüm için en uygun hurda eşyalarıdır. Alüminyum hurdalar ilk yapılış kalitesini kaybetmeden çoğu kez geri dönüştürülebiliyor ve de ilk hallerindeki kalitesini hala koruyabiliyorlar. Eğer bir soda tenekesinin geri dönüştürülmüş bir alüminyumdan oluşumunda diğer alüminyum tenekelere kıyasla yüzde 95 enerji kurtardığını biliyor muydunuz? Alüminyumun geri dönüştürülmesiyle doğaya kazanım ve ülkenin kalkınmasına yardımın yanında aynı zamanda enerji kaynaklarının tüketilmesi tehlikesini de aza indirmiş oluyorsunuz. Beykoz alüminyum hurdası alanlar içinde en yüksek fiyatlarımızla bizi tercih edebilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyetimizle firmamızın kaliteli işlerinden memnun kalacağınıza emin olabilirsiniz.

Beykoz İlçesi Krom Hurdası Alanlar

Her yıl hurdaların geri dönüştürülmesiyle doğadaki kirliliğin azalmasına biraz daha katkıda bulunuyor. Alternatif enerji kaynakları oluşturuluyor, yeni gelecek nesle daha temiz bir gelecek bırakılıyor. Elinizdeki hurdaları firmamıza teslim ederek hem siz hem de milyonlarca nesli mutlu edebilirsiniz. Kullanım ömrünü tamamlayan kromlarınızı Beykoz krom hurdası alanlar arasında firmamıza vererek kromlarınızı yeniden tüketime kazandırabilirsiniz. Kromlar, kimyasal korozyona karşı dayanaklılık sağlayıp paslanmaz bir çelik görevi görür. Deri tabaklamada kullanılmasıyla deriye uzun süreli bir ömür ve dayanma özelliği kazandırıyor.

Beykoz Kağıt Hurdası Alanlar

Kağıt geri dönüşümü belki de en çok bilinen hurda eşyalarından biridir. Kullanım süresi dolmuş veya hatalı basımlar sonucu atık haline gelen kağıtlarınızı geri dönüşüme kazandırarak kağıt üretiminde kullanılan suyun oranını yüzde 60 azaltabilirsiniz. Ayrıca kağıt üretiminde gerekli görülen enerjiyi de yüzde 40 oranında da azaltabilirsiniz. Kağıtların geri dönüşümünde hava kirliliğinde yüzde 74 azalım olurken su kirliliğinde yüzde 35 oranında bir düşüş yaşanıyor.

Ayrıca yalnızca çevre kirliliğine katkı değil aynı zamanda su ve enerji üretiminde geri dönüştürülmüş kağıtların yüksek oranda tasarruf yaptığı da araştırmalarla kanıtlandı. Beykoz kağıt hurdası alanlar olarak bu hizmeti veren firmamız müşterilerine özel fiyatlarla yüzde yüz müşteri memnuniyetinde ilk sırada geliyor. Eğer elinizdeki kağıt hurdalara teklif vermek isterseniz bize ulaşmayı unutmayın.

Beykoz Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun hurdalar arasında kurşun piller en kolay ve hızlı geri dönüştürülebilen kurşun hurdalarından biridir. Üretilen kurşunların yüzde 85’inden daha fazlası kurşun piller üretiminde kullanılıyor. 2013 yılında yapılan bir araştırmaya göre dünyada geri dönüştürülen kurşunlar 6.7 milyon tondur. Özellikle Avrupa ve ABD’de üretilmiş tüm kurşunların yüzde 74’ü geri dönüştürülüp doğaya kazandırılıyor.

Kurşunların bir başka üretim hali de kurşun levhalardır. Bu kurşun levhalar, sağlık sektörlerinde ve de inşaat sektörlerinde çatı kaplama amacıyla radyasyon kalkanı olarak kullanılıyor. Kurşun geri dönüşümünde kurşun levhaların tümü neredeyse geri dönüştürülmüştür. Yani kullanılan kurşun levhaların neredeyse hepsi geri dönüştürülmüş olanlardır. Bu sayede siz de Beykoz kurşun hurdası alanlar içinde hizmet veren firmamıza kurşun hurdalarınızı verebilir ve doğaya katkıda bulunabilirsiniz. En yüksek fiyat teklifini alabilmek için bizlere ulaşmayı unutmayın.

Beykoz Çinko Hurdası Alanlar

Çinko, ekonomiye ve doğaya katkı sağlayan başka bir hurdadır. Birçok endüstride ve sanayide değerli bir madendir. Çinkonun en çok yaygın olarak kullanıldığı alan ise çeliğin korozyondan korunması için yapılan işlemdir. Birçok çinkonun kullanımıyla, çeliklerin çinko kaplamalarla ömrü uzatılıyor ve de daha da sağlamlaştırıyor. Dünyada üretilen çinkoların yüzde 30’u geri dönüştürülen çinkolardan oluşturuluyor.

Şuanda dünyada geri dönüştürülmeye müsait çinkoların yüzde 80’inden fazlası geri dönüştürülüp tekrardan doğaya kazandırıyor. Elinizdeki çinko hurdaları Beykoz çinko hurdası alanlar arasından en yüksek fiyatlarımızla bizlere satabilirsiniz. Bu sayede enerji üretiminde, ülkenin ekonomisine ve de doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Ayrıca doğaya, ekonomiye, enerji ve çevre kirliliğinin azaltılmasına katkıda bulunurken aynı zamanda cebinize de katkıda bulunmuş oluyorsunuz. Bu fırsatlar yararlanmak için yalnızca firmamız adına ve değerli müşterilerine özel fiyatlardan yararlanmak için bizi ulaşmayı unutmayın.

Beykoz Hurdacısı Hurda Fiyatları

Hurdalarınızın her türlüsünü firmamıza vererek kendinizin ve ülkemizin ekonomisine katkıda bulunabilirsiniz. Yalnızca ülkemizi etkilemekle kalmayıp aynı zamanda tüm dünyayı etkileyen çevre kirliliği faktörlerinin azaltılmasında yardımcı olarak hem kendinizin hem de çevrenizin çok daha sağlıklı ve uzun bir ömür yaşamasını sağlayabilirsiniz. 2020 güncel hurda fiyatlarına bakacak olursak hurda demirlerin ortalama fiyatı 1 TL 70 kuruştur. Bakır hurdası ile öneminin ve ihtiyacın sebebiyle oldukça yüksek bir fiyata sahiptir.

Bakırın ortalama fiyatı ise 36 TL 5 kuruştur. Alüminyum ise hurda demirlerden yüksektir. Alüminyum hurdalarının ortalama fiyatı yaklaşık 7 TL 50 kuruştur. Kağıt hurdaların fiyatları ise yaklaşık 60 kuruştur. Diğer hurdaların fiyatlarını öğrenmek için firmamızdan bilgilendirme alabilirsiniz. Ayrıca fiyat olarak ortalama fiyatlar kilogram hesabıyla verilmiştir. Beykoz hurdacısı hurda fiyatları bakımından müşterilerine en yüksek fiyatları sunan bir firmadır bu yüzden sizlere özel fiyatları ve fırsatları kaçırmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now