0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Başiskele Hurdacı

30 Haziran 2020
36 kez görüntülendi
başiskele hurdacı, hurda fiyatları, kocaeli hurdacı

Başiskele Hurdacısı

Başiskele hurdacı, hurda alımı üzerine hizmet veren firmamızın hizmet alanı Kocaeli’inn Başiskele ilçesi oluyor. Başiskele hurdacı olarak uzun yıllardır ilçenin hurda alımlarını gerçekleştiriyoruz. Aldığımız hurdaların geri dönüşmesini sağlar doğaya zarar vermelerinin önüne geçiyoruz. Sizlerde evlerinizde ya da çalışma alanlarınızda bulunan toplu hurdalarınızdan kurtulmak isterseniz bizi tercih edebilirsiniz. Hurdalarınızın değerlenmesi için sizlere her türlü hizmeti vermeye hazırız.

Alım Yaptığımız Hurda Türleri

Başiskele hurdacısı olarak geri dönüşüm özelliği bulunan her türlü hurdanın alımını yapıyoruz.

Alım yaptığımız hurda türleri arasında şunlar yer alıyor;

 • Demir hurda
 • Bakır hurda
 • Krom hurda
 • Alüminyum hurda
 • Elektronik hurdası
 • Kurşun hurda
 • Çinko hurda
 • Makine hurdası
 • Kablo hurdası
 • Paslanmaz hurdası
 • Akü hurdası
 • Sarı hurda
 • Kağıt hurdası
 • Hurda kalay

Bu hurdaların toplu alımlarını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu hurdaların türüne ve kalitesine göre fiyatlandırma yaparak hurdalarını satan kişilerin para kazanmasına yardımcı oluyoruz.

Hurda Alımlarında Nakit Ödeme

Başiskele hurdacı hizmetimiz ile müşterilerimizin memnun bir satış yapmasını sağlıyoruz. Bunun için yaptığımız toplu hurda alımlarından hurdaların bizlere teslim edilmesi ve kalitesinin tespitin sonrasında hurda sahiplerinin ödemelerini yapıyoruz. Ödemelerimizi nakit olarak yapıyor ve satış işlemi gerçekleştiği anda kişilerin paralarını kazanmalarını sağlıyoruz. Böylelikle müşterilerimiz satışını yaptıkları hurdalarının ücretlerini günler, haftalar hatta aylarca beklemek zorunda kalmıyorlar.

Başiskele Demir Hurda Alımı

Hurda alımlarımız da demir hurdası da yer alıyor. Çünkü demir dünyada en fazla tercih edilen maden olduğunu için demirin hurdası da oldukça fazla oluyor. Ayrıca demir geri dönüşüm oranı yüksek olan materyal olduğu için en fazla hurda alımımız demir üzerine oluyor.

İnşaat alanlarında atıl duruma düşen demir hurdaları, evlerdeki ürünlerin işlevini yitirmesiyle ortaya çıkan demirler ve iş yerlerinin demir atıkları aldığımız demir hurdalar arasında yer alıyor. Demir hurdalarının alımında müşterilerimiz için yüksek fiyatlandırma yapıyoruz. Böylelikle rakiplerimizle olan farkımızı ortaya koyuyoruz.

Makine Hurdası Alımları

Alım yaptığımız hurdalar arasında makine hurdası da yer alıyor. Bu hurdalar sanayi alanında veya evlerde kullanılan makinelerin hurdaları oluyor. Bu makinelerin alımını yaparak geri dönüşümünü gerçekleştiriyor ve makinelerden çıkan demir, krom, bakır veya çelik gibi malzemeleri topluyoruz. Alım yaptığımız makine hurdaları arasında ise şu makineler bulunuyor; tekstil makinesi, çamaşır makinesi, örgü makinesi, baskı makinesi, kablo makinesi, fırın ve kumaş kesim makinesi hurdalarıdır.

Bina Yıkımı Ve Hurda Alımı

Hurda alım firması olarak kişilerin kullanımı sonrasında atıl duruma gelmiş olan hurdaların alımı yanı sıra bina hurdası alımlarını da yapıyoruz. Bu binalar yıkılmış binalar veya yıkılacak binalar olabiliyor. Yıkılacak binalar için yaptığımız hurda alımlarını bina sahipleriyle anlaşarak gerçekleştiriyoruz.

Bizler hurdacı firması olarak binalarının yıkımını yapıp binadan çıkan demir, çelik ve diğer malzemelerin hurdalarını alıyor. Bina sahipleri ise yıkılması gereken binalarını ücret ödemeksizin yıktırabiliyorlar. Yaptığımız bina yıkımlarının çevreye ve insanlara zarar vermemesi için gerekli önlemleri alıyoruz.

Adresten Hurda Alımı

Kocaeli hurda alımlarının öncüsü olan başiskele hurdacı olarak adresten alım hizmeti veriyoruz. Böylelikle toplu halde hurdaya sahip olan kişiler araç bulup hurdalarını taşıtma ve satışını yapma gibi zorlayıcı aşamaları gerçekleştirmemiş oluyorlar. Bizlere hurdalarını vermek üzere aradıklarında hurda taşınması için kullandığımız araçlarımızla adrese gidiyoruz.

Sonrasında ise hurdalarını incelemesini yaparak aracımızı yüklüyor ve tesisimize getiriyoruz. Adresten aldığımız hurdalar içinde nakit ödeme yapıyoruz. Ayrıca müşterilerimiz hurdalarının miktarını bilip bize bildirdiklerinde hurda miktarına uygun araçlarımızla adresten alım yapıyoruz. Bunun dışında sahip oldukları hurdaları kendileri teslim etmek isteyen kişilerin tesisimize getirdikleri hurdaların da alımını yapıyoruz.

7/24 Hurda Arama Hattı

Kocaeli başiskele hurdacı firmamıza ait 7/24 hurda arama hattı bulunuyor. Bu hat sayesinde ellerindeki hurdalardan bir an önce kurtulmak isteyen kişiler hattımızı arayarak Başiskele’de hurdaları için bizi tercih ettiklerini belirtiyorlar. Arama hattında onları bu istekleri kayıt altına alınarak hurda araçlarımızın verilen adrese yönlendirilmesini sağlıyoruz.

Bu araçlarımız deneyimli elemanlarımız tarafından kullanılıyor ve elemanlarınız kişilere ait hurdaların incelemesine doğru bir şekilde yapıyorlar. Hurdanın türünü belirleyerek türe göre ücreti belirterek anlaşmaya varıp hurdaların alımını gerçekleştiriyorlar. Ayrıca firmamızın yüksek fiyat politikasını her gittikleri adreste uygulayarak kişilerin satışlarından düşük ücret alarak mağdur olmalarını önlüyorlar.

Başiskele Hurda Alım Fiyatları

Hurda satışı yapacak kişileri memnun etmek amacıyla başiskele hurda fiyatları olarak yüksek fiyatlı alımlar yapıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz hurda alımlarının fiyatlandırmasını hurda çeşitlerine bağlı olarak yapıyoruz. Çünkü hurda fiyatları listesinde bazı hurdaların fiyatları daha yüksek olabiliyor. Bunun dışında kişilerin sahip oldukları hurdaların miktarı da fiyatın yüksek olmasını sağlıyor. Kilo ile yaptığımız hurda alımlarında hurda türünü belirledikten sonra hurdalarını tartım işlemini gerçekleştiriyor.

Sonrasında da kilosuna bağlı olarak ödeme yapıyoruz. Hurdalarının satışını yapmayı düşünen kişiler bizlerle iletişim kurduklarında kilo fiyatlarımızı öğrenebiliyorlar. Bu fiyatlarda hurdalarının satışını yapmak isteklerinde ya adresimize hurdalarını getiriyorlar ya da adreslerini vererek hurdalarını teslim almamızı sağlıyorlar. Sizlerde Başiskele ilçesinde yaşıyor ve elinizde çok sayıda hurda bulunuyorsa bizimle iletişim kurarak hurda satışı yapabilirsiniz. Başiskele hurdacı olarak Başiskele’nin tüm mahallelerinden hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now