0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bakır Hurdası

19 Eylül 2019
453 kez görüntülendi

Bakır Hurdası

Bakır hurdası ürünlerinin geri dönüşümü özellikle de artan nüfuslar sebebiyle büyük önem taşıyor. Sürekli artış gösteren nüfus, artık çok daha fazla ürünün geri dönüşüme kazandırılmasını elzem kılıyor. Bu nedenle de her geçen gün daha fazla hurda işi ile uğraşan firmalar kuruluyor.

Bakır Hurda Alımı

 Hurda işine başlama düşüncesi içindeyseniz ya da hali hazırda hurda işi yapıyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Bakır, demir gibi hurdaların yanında inşaat hurdası gibi hurdaların da alımını yapmaktayız. Hurda hurda alımında anında ödeme imkanı sunan firmamız ödemelerini hurdaları teslim aldığı an yapmaktadır. Bu sayede uzun süre beklemenize gerek kalmadan hurda ürünlerinizin ücretini kısa sürede alabilirsiniz.

En Yakın Bakır Hurdacısı

Firmamıza bakır, teneke, alüminyum ve krom gibi onlarca çeşit hurdayı satabilirsiniz. Tüm hurdalarınız piyasadaki hurda alım fiyatları çerçevesinde alınır. Yani hurdalarınız firmamızca gerçek değerinde alınıp satılmaktadır. Eğer örneğin bakır hurdanız varsa bakır hurda fiyatları konusunda araştırma yaparak fiyatlar konusunda bilgi sahibi olduktan sonra da bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bakırın kilo fiyatı hususunda firmamızın internet sitemizde yer alan Whatsapp iletişim hattına bağlanarak bizzat müşteri hizmetlerimizden de bilgi alabilirsiniz. Firma çalışanlarımız size hurda bakır fiyatları ile ilgili yardımcı olacaktır.

Bakır Hurdası alan hurdacılar

Adresten Bakır Hurdası Alımı, Güncel Bakır Hurda Fiyatları

Firmamızın sunduğu hizmetlerden bir diğerini de adresten alım oluşturuyor. Adresten teslim hurda İstanbul’da hurda bakır alımı yapan firma diye yaptığınız aramalarda da görebileceğiniz gibi firmamız adresten alımları başarılı bir şekilde yapmaktadır. Hurda fiyat listesi istedikten sonra eğer fiyatlarımız sizin için de uygunsa bizimle iletişime geçerek hurdalarınızın dükkanınızdan alınmasını isteyebilirsiniz. Firmamız hurdacı İstanbul yerinden hurda alımı konusunda siz müşterilerimizin öneri ve isteklerini dikkate almaktadır. İstediğiniz saat ve gün firma çalışanlarımız araç filomuzla birlikte hurda dükkanınıza gelerek hurdalarınızı hiçbir ücret talep etmeden almaktadır.

Hurda Karşılığında Yıkım İşleri

Firmamızın hizmet verdiği alanlardan biri de yıkım işlemleridir. Eğer yıkılması gereken bir binanız varsa hurdacı telefonu numaramızı arayarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Bina yıkımlarındaki anlaşmalarımızda sadece binadan çıkacak olan hurdalar karşılığında ödemenizi yapabilirsiniz. Yani firmamıza hiçbir ücret ödemeden sadece binanızdan çıkacak olan hurdalar karşılığında bina yıkımı yaptırabilirsiniz.

Nakit Ödeme Yapan Bakır Hurdacısı

Firmamızın en fazla tercih edilme sebeplerinden birini düzgün ödeme politikası oluşturuyor. İstanbuldaki hurdacılar arasında en çok tercih edilen firmamız ödemeleri anında nakit olarak yapar. Eğer siz de hurdacı İstanbul nakit ödeme ile hurda alımı yaptırabileceğiniz bir firma arıyorsanız doğru yerdesiniz. Size en yakın hurdacı olarak görebileceğiniz şirketimiz hurda satışı ihtiyacınızı karşılayacaktır.

 Hurdalarınızı en yüksek fiyat oranından alacağımızın garantisini de vermekteyiz. İstanbul’da ki her semtten alım yapmaktayız. Hurdacı numarası ile bize ulaşarak bulunduğunuz yeri bize bildirerek araç isteyebilirsiniz. Eğer aracınız varsa hurdalarınızı kendiniz de getirebilirsiniz. Sitemizde geri dönüşüm yaptığımız tesisimizi inceleyebilir ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now