0 553 986 3345
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız
04 Ağustos 2020
21 kez görüntülendi
adalar hurdacı, adalar hurda fiyatları, anadolu yakası hurda alan firmalar

Adalar Hurdacı

Hurdacılık, hem geri dönüşüme katkıda bulunarak ülke ekonomisini olumlu etkilemesi nedeniyle ve hem de atık maddeleri azaltarak doğanın korunmasına katkıda bulunması nedeniyle önemlidir. Özellikle sanayinin gelişkin olduğu ülkelerde ve sanayi bölgelerinde hurdacılık oldukça yaşamsal bir iştir. Bizler de bu önemli işi profesyonel ekibimizle titizlikle çalışarak yerine getirmeye çalışıyoruz.

Hurdacılık toplanan maddelerin niteliği nedeniyle profesyonel olarak ve belli izinlere tabi olarak yapılması gereken bir iştir.

Bunun için Çevre ve Şehircilik Bakanlığına bağlı il müdürlüklerinden atık toplama ve ayırma yapılabileceğine dair tehlikesiz atık toplama ve ayırma belgesinin alınmış olması gerekir. Bu belgeyle hangi atıkların hurda olarak toplanabileceği de belirtilmiş olur. Adalar hurdacı firmamız gereken yasal prosedüre uygun olarak çalışmakta, atıklarınızı da uzman ekibimizle toplamakta ve ayrıştırmaktayız.

Tesisimiz tamamen mevzuata uygun olarak düzenlenmiş olup konteynırlardan zeminin yapısına, su drenaj sisteminden, gerekli ölçümlerin yapılmış olmasına kadar titizlikle düzenlenmiş ve aynı özenle çalışmalarına devam etmektedir.

Adalar Hurdacı Firması

Adalar hurdacı firması olarak bizimle iletişime geçen müşterilerimizin belirttiği adreslere gelmekte ve hurdaya ilişkin bir keşif çalışması yapmaktayız. Sonrasında bu hurdalar (kağıt hurdası dışında olanlar) metal analizine tabi tutularak ayrıştırılmaktadır.

Ayrıştırma hem metallerin cinslerine göre ve hem de niteliklerine göre yapılmaktadır. Söz gelimi tel ve levha şeklindeki hurdalar aynı metalden yapılmış dahi olsalar farklı değerlendirilmektedir. Metallerin cinslerine ve özelliklerine göre sınıflandırılmasından sonra fiyatlandırılırlar ve tartımları yapılarak hurdanın toplam tutarı belirlenir.

Bunun yanında hurda yıkımı ve sökümü çalışmalarını da özenle yapmaktayız. Teslim edilmek istenen hurdaların sökümü ve ayrıştırılması için zaman zaman iş makineleri gerekebilmektedir. Bu makineler her zaman herkesin elinde bulunamayacağı için gerekli olduğu yerlerde yıkım işlemlerini de özenle yerine getirmekteyiz.

Adalar Bakır Hurdası Alanlar

Bakır hurdası hurda metaller içinde önemli bir yer tutar. Çünkü bakır ileten bir metal olduğundan elektik teli yapımında kullanılmaktadır. Bakır hurdası bobin bakır, saç bakır, kalaylı bakır, trafo bakır gibi birçok şekillerde olabilmektedir. Ülkemizde de önemli bir yeraltı kaynağı olan bakır iç piyasada tüketilmekle birlikte yoğun talep nedeniyle yüksek fiyatlarla alıcı bulmaktadır. Adalar bakır hurdası alanlar hurdanın değerini hesaplarken boyutunu ve ağırlığını göz önünde bulundururlar. Bizler de bakır hurdasını tartım sonrasında çıkan ağırlığına göre değerinde alıyoruz.

Adalar Demir Hurdası Alanlar

Demir hurdası hurda metaller içerisinde hurdası en fazla çıkan ürünlerden bir tanesidir çünkü demir tüm metaller içerisinde tüm dünyada en fazla kullanılan metaldir. Bu yüzden hem İstanbul genelinde hem Adalar demir hurdası alanlar en fazla demir hurdası ile meşgul olurlar. Bu demir hurdaları eskimiş ev eşyalarından inşaat sektörüne hemen hemen her alandan gelen hurdalardan oluşur. Demir hurdaları kaba demir hurda şeklinde olabileceği gibi, aynı zamanda imalat artığı şeklide, karışık ya da talaş şeklinde de olabilir. Bizler bu demir hurdalarını belirttiğiniz adresten gelip teslim alıyor böylece sizin hurda temizliği işlerinizi de minimuma indiriyoruz.

Adalar Sarı Hurdası Alanlar

Sarı hurdası denilince akla pirinç gelmelidir. Eskiden mutfak eşyalarında sıklıkla kullanılan pirincin yerini artık başka metaller almıştır. Pirinç bugün daha çok dekorasyon ürünlerinde, kolay işlendiği için takı yapımında kullanılmaktadır. Hurda sarı genellikle çubuk, kırıkambar ya da talaş olarak bulunur. Hurdanın kırıkambar olması birden fazla hurdanın karışık halde bir arada olması anlamına gelir. Talaş hurda da adından anlaşılacağı üzere üretim sonrası kalan artıklardır. Bu nedenle Adalar sarı hurdası alanlar olmakla birlikte sarı hurdası da diğer hurda ürünler ile karşılaştırıldığında önemli ve değerli bir yer tutar. Bizler da sarı hurdasını piyasa değerinde almakta ve değerlendirmekteyiz.

Adalar Alüminyum Hurdası Alanlar

Alüminyum demirle birlikte önemli bir hurda elemanıdır. Hafif olduğu için otomotiv sektöründen uçak sanayine çok geniş bir kullanım alanı vardır. Hayatın hemen her alanında alüminyuma rastlamak mümkündür. Alüminyum hurdalar tel şeklinde, araba jantı olarak, piston olarak, kutu olarak ya da levha olarak çok çeşitlidir. Ancak bu metal aynı zamanda zehirli bir metaldir.

Dolayısıyla geri dönüştürülmesi, hem çevrenin korunması ve hem de ülke ekonomisine katkı için önem arz eder. Bu nedenle hem Adalar alüminyum hurdası alanlar hem de tüm hurdacılar alüminyum hurdası almaya önem verirler. Bizler de alüminyum hurdanızı değerinden alıyor ve satıyoruz. Hurda alım satımı için iletişime geçebilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Adalar Krom Hurdası Alanlar

Krom oldukça sert ve paslanmaya yatkın olmayan bir metaldir. Bu nedenle özellikle paslanmaz çelik imalatında kullanılır. Bunun yanında otomobil parçalarında ve ateşe dayanıklı malzemelerin yapımında da kullanılır. Ayrıca savunma sanayinde ve iş makinesi parçalarının yapımında da kromun yeri vardır. Krom hurdalarının piyasa fiyatları ise kromun cinsine göre farklılık gösterebilmektedir. Bizler satmak istediğiniz hurdanızla ilgili bir keşif yapıyor ve buna göre değerini belirliyoruz.  Adalar Krom hurdası alanlar içerisinde piyasasına uygun en uygun fiyatları müşterilerimize sunmaya çalışıyoruz.

Adalar Kağıt Hurdası Alanlar

Kağıt hurdası fiyatları geri dönüştürülen metal hurdalarına oranla düşük fiyatlı bir hurda olsa da en fazla alınıp satılan ve en fazla dönüştürülen hurdalardan bir tanesidir. Hemen hemen her yerden kağıt hurdası çıkmaktadır. Evlerden, marketlerden, dükkanlardan, karton koli ve kağıdın kullanılmadığı hemen hemen hiçbir yer yok gibidir. Bu nedenle Adalar kağıt hurdası alanlar da en fazla kağıt hurdası alırlar. Bizler sadece metal değil kağıt hurdası da toplamakta ve bir telefonunuzla gelip adresinizden hurdanızı teslim almaktayız.

Adalar Kurşun Hurdası Alanlar

Kurşun metalinin en fazla kullanıldığı yerlerden bir tanesi akülerdir. Bunun yanında yeraltı kablolarında ve zararlı radyasyon ışınlarından korunma amacıyla da kullanılmaktadır. Kurşun ağır am aynı zamanda yumuşaklığı nedeniyle kolay işlenen bir metaldir. Hurda kurşunlar levha kurşun, kalıp kurşun ya da boru kurşun gibi farklı şekillerde olabilmektedir. Bu çeşitlerine göre kurşun hurdası fiyatları da küçük farklar gösterebilmektedir. Bizler bu hurdalar içinde kurşun levha şeklinde olanları en yüksek fiyatlarla almaktayız. Diğer kurşun hurdaları için da Adalar kurşun hurdası alanlar içerisinde cazip fiyatlar sunmaktayız.

Adalar Çinko Hurdası Alanlar

Çinko da sanayide önemli yer tutan ve çokça kullanılan bir metaldir. Kırılgan bir madde olan çinko pil üretimine ve çatı işlerinde kullanılmaktadır. Erime sıcaklığı oldukça düşük bir metal olmasından dolayı kolaylıkla eritilip geri dönüştürülebilmektedir. Ancak tıpkı alüminyum gibi geri dönüşümü önemlidir ve doğaya karışmasıyla zararlı etkileri olmaktadır. Bizler çinko hurdalarınızı toplayarak bu zararların önüne geçmekte hem de herkesle birlikte ülkemiz ekonomisinin de kazandığı bir sistemi oluşturmaktayız. Adalar çinko hurdası alanlar içerisinde bir fiyat araştırması yaptığınızda fiyatlarımızın son derece uygun olduğunu siz de görebilirsiniz.

Adalar Hurdacısı Hurda Fiyatları

Eğer hurda satmak ya da hurda almak istiyorsanız, Adalar Hurdacısı hurda fiyatları için fiyat listemizi inceleyebilirsiniz. Fiyat listesinde profil, levha, tel, talaş vb. farklı formdaki hurdalar için farklı fiyatlandırma yapılmıştır. Fiyat listemiz perakende alış fiyatları üzerinden düzenlenmiş olup, toplu hurda satışları fiyatları için iletişime geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Call Now